SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Pierwsza miłość". Aleks oszukuje Marysię. Kim jest Wiktor z "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość". Aleks oszukuje Marysię. Kim jest Wiktor z "Pierwszej miłości"?

09.01.2014, godz. 18:49
Pierwsza miłość. Aleks (Hubert Jarczak), Wiktor (Andrzej Deskur)
Pierwsza miłość. Aleks (Hubert Jarczak), Wiktor (Andrzej Deskur) foto: ATM Grupa, YouTube, Pierwsza miłość Facebook

Marysia (Aneta Zając) z "Pierwszej miłości" wpada w miłosną pułapkę tajemniczego Aleksa (Hubert Jarczak), ale tak naprawdę to nie ona jest celem mężczyzny, który podaje się za policyjnego informatyka. Aleks ukrywa przed Majką swoją prawdziwą tożsamość i swoje powiązania z Wiktorem (Andrzej Deskur). Kim są Aleks i Wiktor z "Pierwszej miłości". W 1811 odcinku serialu "Pierwsza miłości" tajniak z grupy operacyjnej szantażuje Aleksa. Chce, żeby wspólnik za wszelką cenę zdobył sympatię Marysi.

"Pierwsza miłość" odcinek 1811 - wtorek, 7.01.2014, o godz. 18.00 w Polsacie

Początek znajomości Marysi i Aleksa z "Pierwszej miłości" nie był przypadkowy. Kiedy kobieta wjechła na parkningu w samochód Aleksa, właściciel pojazdu okazał się nad wyraz wyrozumiałym człowiekiem. Aby omówić sposób pokrycia poniesionych przez niego strat, zaprosił Marysię i Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) na kawę. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" okaże się, że intencje nowego adoratora Majki nie są szczere.

Przeczytaj: "Pierwsza miłość". Aktor "Pierwszej miłości" jest gejem. Kogo Michał Opaliński grał w serialu?


Kim są Aleks i Wiktor z "Pierwszej miłości"?


W 1811 odcinku serialu "Pierwsza miłość" długoletni znajomy Aleksa, równie tajemniczy jak on Wiktor, namawia mężczyznę, żeby z powodów zawodowych postarał się zdobyć sympatię Marysi. Dzięki niej zamierza dotrzeć do osoby, przeciwko której od dłuższego czasu zbiera dowody. Gdy Aleks odmawia, postanawia go zaszantażować.

Wiktor jest tajniakiem z grupy operacyjnej, wydziału gospodarczego policji. Na Facebooku "Pierwszej miłości" czytamy, że to zakompleksiony karierowicz. Boli go, że nie może się wybić, że nikt do tej pory się na nim nie poznał i nie pokierował jego karierą. Ma wręcz obsesję na tym punkcie.

Gotowy jest wręcz spreparować dowody, byle tylko odnieść sukces. Zgrywa ważniaka, wydaje mu się, że pasuje do eleganckiego świata, choć tak naprawdę to prostak, śmiejący się ze swoich własnych żartów. Wydaje mu się, że jest super atrakcyjnym facetem, którego pożądają kobiety, lecz to nieprawda.

Patrz: "Pierwsza miłość". Szymon zakochał się w Dadze. Będą dobraną parą?

Szantaż Wiktoria sprawia, że Aleks poprzysięga mu zemstę: - "Zabiję cię, Wiktor"! - rzuca wściekle. Widzowie nie wiedzą jednak co tak naprawę łączy Aleksa z Wiktorem i jaki mają plan. W 1817 odcinku "Pierwszej miłości" Aleks w ramach kolejnej randki zabiera Majkę na przejażdżkę samochodem. W jednym ze schowków auta kobieta znajduje jego służbową broń. Jest wystraszona. Widząc to Aleks zmienia plany i postanawia zabrać ją na strzelnicę.

Chociaż Aleks podaje się za policyjnego informatyka, to prawda o nim jest zupełnia inna. Szymon (Marcin Korcz) zdobywa informacje na jego temat. Znajomy mówi mu, że w dziale informatyki ich komendy nie pracuje nikt o takim imieniu.

Kinga zaczyna niepokoić się o Marysię. Przekazuje jej wszystkie informacje, jakie zdobył Szymon. Majka nie wie, jak po ostatnich wydarzeniach odebrać troskę kuzynki. Boi się, że jest ona jedynie wynikiem zazdrości o jej adoratora.

W końcu w 1818 odcinku "Pierwszej miłości" Aneta (Maria Pakulnis) przekonuje ją, że cała historia dotycząca Aleksa trochę się nie klei. Zauważa, że zwykły funkcjonariusz policji nie mógłby sobie pozwolić na luksusowe życie i rozrywki.

Następnego dnia Aleks postanawia przyznać się przed Majką, co tak naprawdę robi. Okazuje się, że pracuje w policji, ale w jednostce antyterrorystycznej. Dziewczyna zaczyna tracić do niego zaufanie. Uświadamia sobie, że gdyby nie ciekawość Szymona i Kingi ona nadal słuchałaby fałszywych opowieści o nudnym życiu zawodowym.

Aleks, czując, że ma wiele do stracenia, zabiera Majkę na ćwiczenia swojej jednostki. Kobieta jest pod olbrzymim wrażeniem, widząc swojego adoratora w mundurze AT.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: