SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Otchłań namiętności ostatni odcinek 162. Jak się skończy Otchłań namiętności? Śmierć Carminy. Elisa i Damian mają syna Augusta - zdjęcia

Otchłań namiętności ostatni odcinek 162. Jak się skończy Otchłań namiętności? Śmierć Carminy. Elisa i Damian mają syna Augusta - zdjęcia

14.05.2013, godz. 09:40
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161 foto: TELEVISA

Otchłań namiętności ostatni odcinek 162 w środę, 12.06.2013, jeszcze przed wakacjami 2013, ale my już wiemy Jak się skończy telenowela Otchłań namiętności?  Jaki będzie koniec Otchłani namiętności? Czy wszystkie intrygi i podłości Carminy wyjdą na jaw? W ostatnim odcinku serialu Otchłań namiętności widzowie zobaczą śmierć Carminy. Carmina umiera, bo popełnia samobójstwo po wypadku samochodowym. Elisa i Damian mają syna Augusta, a Paloma i Gael, którzy wcześniej także wzięli ślub córkę Estefanię i drugą maleńką córkę. Alfonsina przeprasza Elisę za krzywdy jakie jej wyrządziła.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Angelique BOYER kontra Livia BRITO - ELISA czy PALOMA - która ładniejsza? - ZDJĘCIA >>>

Jak zakończy się OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI, telenowela emitowana w TV4 od 5.02.2013. Ostatni 162 odcinek OTCHŁANI NAMIĘTNOŚCI w środę, 12.06.2013, jednak już teraz możemy zdradzić jak skończy się OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 162 - OSTATNI ODCINEK, co się wydarzy

Ostatni odcinek OTCHŁANI NAMIĘTNOŚCI to triumf miłości Elisy i Damiana oraz Palomy i Gaela. Zanim jednak przyrodni bracia i ich wybranki doczekają się szczęśliwego zakończenia czeka ich jeszcze mnóstwo dramatycznych przeżyć.

W ostatnich odcinkach OTCHŁANI NAMIĘTNOŚCI Carmina zabija ojca Lupe. Opiekun Gaela i wuj Damiana zostaje zadźgany nożem przez podłą ciotkę Elisy. To nie jedyna zbrodnia jaką Carmina ma na sumieniu. Bezwzględna morderczyni odpowiada też za śmierć Paola, Kenii i Augusta! Ojciec Elisy ginie od kul wystrzelonych przez żonę.
Gabino i Horacio trafiają za kratki za współudział w przestępstwach i zabójstwach na zlecenie Carminy.

W OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 162 o włos od śmierci jest Damian. Ukochany mąż Elisy zostaje porwany przez Carminę i Gabina, którzy żądają okupu w zamian za jego wolność. Carmina niedługo cieszy się z pieniędzy, bo ma wypadek samochodowy z Gabinem. On wychodzi z wypadku bez szwanku, ale ona trafia do szpitala, gdzie lekarze amputują jej nogi. Kiedy Carmina odzyskuje przytomność nie może się pogodzić ze swoim kalectwem. Popełnia samobójstwo, podcinając sobie żyły nożyczkami.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

W finale OTCHŁANI NAMIĘTNOŚCI prawda o romansie Estefanii i Rosenda w końcu wychodzi na jaw. Przy zwłokach Ingrid, którą Gabino zakopuje żywcem zostają odnalezione bilety sprzed lat na nazwiska Rosenda i Carminy. Elisa jest wstrząśnięta gdy dowiaduje się, że przez lata ciotka wypierała się romansu z ojcem Damiana i wmawiała wszystkim, że to jej matka zdradzała męża z Rosendem.

Ostatni odcinek OTCHŁANI NAMIĘTNOŚCI to pojednanie Alfonsiny z synową, a także wielkie przyjęcie w hacjendzie rodziny Castanon. Palomy jest szczęśliwa u boku męża Gaela, z którym ma dwie córki. Florencia i Enrique po ślubie postanowili adoptować dziewczynkę, a Lolita spodziewa się dziecka Braulia.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: