SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 9-18. ELISA i DAMIAN spotykają się po latach. Syn Carminy umiera

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 9-18. ELISA i DAMIAN spotykają się po latach. Syn Carminy umiera

11.02.2013, godz. 16:04
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Elisa (Angelique Boyer), Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher)
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Elisa (Angelique Boyer), Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher) foto: TELEVISA

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 9-18 od poniedziałku, 11.02.2013, do piątku, 15.02.2013. Co się wydarzy w telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Jak potoczą się losy Elisy (Angelique Boyer) i Damiana (David Zepeda)? OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 9-18 - STRESZCZENIA ODCINKÓW z całego tygodnia ze strony novela.pl. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI?

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI po Ukrytej miłości już od 5.02.2013 - OBSADA, bohaterowie, KTO jest KIM - ZDJĘCIA >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 9 - poniedziałek, 11.02.2013

Damian i Elisa ukrywają się w jaskini. Gabino zmusza Palomę, żeby wyjawiła mu, gdzie ukryła się para dzieciaków. Alfonsina przytula Damiana i policzkuje Elisę. Ojciec Lupe przypomina kobiecie, że Elisa jest tylko dzieckiem i nie wolno nią poniewierać. Alfonsina postanawia zaradzić tej sytuacji i planuje wysłać syna za granicę, aby nigdy więcej nie spotkał się z Elisą.

Damian mówi matce, że ją nienawidzi i nigdy nie wybaczy jej tego, jak potraktowała Elisę. Ramona widzi ranę na ramieniu Palomy i pyta ją, kto ją skrzywdził. Ona odpowiada, że Gabino próbował siłą zmusić ją do wyjawienia kryjówki Elisy i Damiana. Ojciec Lupe prosi Augusta, żeby nie był twardy dla córki, która, tak samo jak on, nie rozumie, dlaczego poślubił Carminę.

Augusto odpowiada, że zrobił to, aby zapomnieć o żonie oraz żeby dać córce matkę, której potrzebuje. Ksiądz zapewnia Augusta, że Estefanía go kochała i była mu wierna. On pyta, czy ma dowód jej niewinności. Ojciec Lupe mówi, że nie może udzielić mu odpowiedzi, bo obowiązuje go tajemnica spowiedzi, ale prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw. Dolores mówi Carminie, że dziwi ją, że Estefanía nie wzięła ze sobą żadnych ubrań, skoro planowała uciec z Rosendem.

Carmina odpowiada, że nie potrzebowała ich, bo Rosendo był bardzo bogaty. Alfonsina zwalnia Lucia i, w dowód wdzięczności za przyprowadzenie syna do domu, mianuje Gabina nowym zarządcą. Mija kilka miesięcy. Ciąża Carminy jest już bardzo zaawansowana. Augusto chce towarzyszyć żonie podczas wizyty u lekarza, ale ona nie chce go fatygować. Gdy Augusto przypomina, że zawsze był obecny przy wizytach kontrolnych Estefanii, Carmina złości się i zarzuca mu, że porównuje ją do siostry.

Gabino chce, żeby Carmina oddała mu domek, jaki przepisał na nią Rosendo, w zamian za milczenie. Carmina ostrzega go, że zapłaci własnym życiem, jeśli powie komukolwiek, że spodziewa się dziecka Rosenda. Carmina goni Elisę, żeby ją uderzyć, i wpada do pustego basenu.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 10 - poniedziałek, 11.02.2013

Augusto dowiaduje się o wypadku Carminy. Edmundo gratuluje mu, że został ojcem chłopca i mówi mu o operacji Carminy. Podczas delirium wywołanym narkozą, Carmina mówi, że ojcem jej dziecka jest Rosendo. Augusto słyszy ją i zaczyna szarpać żonę, aby wyciągnąć z niej prawdę. Pielęgniarka musi interweniować dla dobra pacjentki.

Augusto pyta lekarza, czy życie jego syna nie jest zagrożone przez to, że urodził się w ósmym miesiącu. Doktor jest zaskoczony pytaniem. Carmina wmawia Augostowi, że ich syn jest do złudzenia do niego podobny i że teraz do szczęścia brakuje im już tylko dziewczynki. Augusto przypomina jej, że mają Elisę, ale Carmina podkreśla, że to nie jest jej córka. Augusto nie potrafi wyznać żonie, że już więcej nie zajdzie w ciążę.

Elisa ogląda braciszka. Gdy pojawia się pielęgniarka, aby zająć się noworodkiem, zauważa, że ten nie oddycha. Carmina wpada w histerię i obwinia Elisę o zabicie jej dziecka. Dolores zgadza się poślubić Braulia, ale nie zamierza zrezygnować z pracy w domu Castanonów ze względu na Elisę. Augusto pyta córkę, co zrobiła niemowlęciu oraz dlaczego popchnęła Carminę do basenu. Alfonsina dokucza Carminie i mówi, że Bóg ją pokarał.

Carmina udaje niewzruszoną i mówi, że choć straciła jedno dziecko, może postarać się o kolejne. Alfonsina uświadamia ją, że już nigdy nie będzie mogła zostać matką. Gabino mówi Augustowi, że nie powinien opłakiwać dziecka, które nie było jego. Augusto kwestionuje go, ale ten nie chce mu powiedzieć nic więcej i proponuje, żeby porozmawiał o tym z żoną.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 11 - wtorek, 12.02.2013

Carmina wmawia mężowi, że to Alfonsina nasłała Gabina, aby powtórzył mu kłamstwa, bo nienawidzi każdego, kto nosi nazwisko Bouvier. Kobieta zarzuca Augustowi, że szuka pretekstu, aby się jej pozbyć, bo teraz, gdy nie może mieć dzieci, jest mu już niepotrzebna. Antonia naiwnie daje się nabrać na obietnice o narzeczeństwie Gabina, któremu zależy jedynie na zaciągnięciu jej do łóżka.

Alfonsina widzi jak Gabino wychodzi rano z pokoju Antonii i postanawia zwolnić niemoralną dziewczynę. Antonia błaga Alfonsinę o wybaczenie. Kobieta ulega prośbom, ale ostrzega ją, że ma się szanować. Carmina zwraca się z pretensjami do Gabina, że prawie wydał ją mężowi. Gabino nie daje się zastraszyć i ostrzega Carminę, że następnym razem, gdy przyjdzie mu grozić, zabije ją.

Augusto wyjaśnia żonie, że nigdy nie uwierzył w słowa Gabina, ale niepokoi go jej zachowanie. Carmina usprawiedliwia się mężowi. Dolores widzi Braulia i Tonię przytulonych i policzkuje dziewczynę. Carmina prosi lekarza, żeby nie mówił Augustowi, że zaszła w ciążę jeszcze przed ślubem. Gabino chwali się Maru, że Alfonsina jest jedyną kobietą, o którą będzie zabiegał, bo reszta to naiwne gąski. Alfonsina słyszy jego przechwałki i, obrażona, zwalnia Gabina. Gabino błaga kobietę o przebaczenie i obiecuje, że będzie jej wiernym sługą. Alfonsina rozkazuje mu podpalić siewy Augusta. Dolores rezygnuje z poślubienia Braulia, bo nie kocha go tak jak myślała.

Mijają lata. Elisa i Paloma wyrastają na piękne kobiety, a Gael staje się przystojnym mężczyzną.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 12 - wtorek, 12.02.2013

Gael i Elisa wspominają Damiana. Chłopak jest przekonany, że przyjaciel już o nich zapomniał. Elisa wierzy jednak, że Damianowi nadal na nich zależy. Gael broni przyjaciółki przed wiejskimi chłopakami, którzy jej dokuczają. Po kilku latach spędzonych we Włoszech Damian wraca do rodzinnej miejscowości. Elisa zauważa go wysiadającego z autobusu.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 13 - środa, 13.02.2013

Damian jest pod wrażeniem, gdy dostrzega Elisę. Udaje jednak, że jej nie poznał. Dziewczynie jest bardzo smutno z tego powodu. Damian mówi matce, że się żeni. Jego wybranką jest córka dawnego znajomego Alfonsiny, Florencia. Elisa pyta ojca, dlaczego przestał ją kochać.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 14 - środa, 13.02.2013

Tona ostrzega Lolitę, żeby nie próbowała zbliżyć się do Braulia. Paolo mówi Guidowi, że ślub Florencii z bogatym Damianem rozwiąże jego problemy finansowe.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 15 - czwartek, 14.02.2013

Carmina spotyka się z Gabinem i grozi mu. Damian przychodzi w odwiedziny do Elisy. Proponuje dziewczynie spacer. Wspólnie wspominają dawne czasy i miejsca związane z ich dzieciństwem. Augusto myśli, że żona go zdradziła i każe jej wynosić się z domu.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 16 - czwartek, 14.02.2013

Damian staje w obronie Lucia, że Gabino próbuje wyrzucić go z przetwórni.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 17 - piątek, 15.02.2013

Damian ostrzega Alfonsinę, by nie dokuczała Elisie. Tymczasem do hacjendy przybywa Florencja. Elisa jest oszołomiona, gdy widzi, jak kobieta namiętnie całuje Damiana.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 18 - piątek, 15.02.2013

Alfonsina planuje przyjęcie, podczas którego mają zostać ogłoszone zaręczyny Damiana i Florencji. Narzeczona syna pomaga jej w przygotowaniach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: