SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 19-28. Pierwszy POCAŁUNEK ELISY i DAMIANA. Gael zdradza Damianowi, że kocha Elisę

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 19-28. Pierwszy POCAŁUNEK ELISY i DAMIANA. Gael zdradza Damianowi, że kocha Elisę

18.02.2013, godz. 16:06
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher)
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher) foto: TELEVISA

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 19-28 od poniedziałku, 18.02.2013, do piątku, 22.02.2013. Co się wydarzy w telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Jak potoczą się losy Elisy (Angelique Boyer) i Damiana (David Zepeda)? OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 19-28 - STRESZCZENIA ODCINKÓW z całego tygodnia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? W OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 23 w środę, 20.02.2013, pierwszy pocałunek Elisy i Damiana.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. David ZEPEDA kontra Mark TACHER - DAMIAN i GAEL - który przystojniejszy? >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 19 - poniedziałek, 18.02.2013

Po pocałunku z lekarzem Carmina udaje skruszoną i ucieka. Florencia opowiada przyszłej teściowej o pomocy, jaką ona i Damian otrzymali od Gaela i Elisy. Alfonsina nie chce, żeby jej syn przedstawiał takich znajomych swojej narzeczonej. Damian uprzedza matkę, że czeka ich rozmowa na temat Lucia i Gabina.

Augusto skarży się na Gaela, że nie pomaga mu w problemach. Gael broni się i mówi, że ma już dość jego apatii oraz braku zaangażowania. Augusto przypomina Gaelowi, że nie prosił go o pomoc i w każdej chwili może odejść. Florencia prosi Sabrinę, żeby opowiedziała jej o przyjaciołach Damiana, zwłaszcza o Elisie. Tak dowiaduje się o dziecięcym wybryku Damiana i Elisy, przez który on musiał opuścić Ermitę.

Florencia jest zła na Damiana, że nigdy nie opowiedział jej tej historii i przemilczał fakt, że on i Elisa kiedyś ze sobą chodzili. Damián uspokaja narzeczoną i wyjaśnia, że powodem ich ucieczki były rodzinne problemy. Paolo mówi Elisie, że będzie jego. Elisa nazywa go szaleńcem i prosi, żeby zostawił ją w spokoju.

Damian zaprasza Gaela na swoje zaręczyny. Gael odmawia przez wzgląd na Alfonsinę i wypomina przyjacielowi, że nigdy nie odpisał na żaden jego list. Damian wyjaśnia, że o nich nie wiedział. Przyjaciele dają sobie uścisk. Augusto wygania Elisę z domu. Damian spotyka Elisę zapłakaną i namawia ją, żeby mu się wyżaliła. Ona mówi mu o cierpieniu, jakie musi znosić od śmierci matki. Florencia złości się, gdy widzi narzeczonego w objęciach Elisy.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 20 - poniedziałek, 18.02.2013

Florencia jest zazdrosna o Damiana i ubliża Elisie. Damian domaga się od narzeczonej większego szacunku dla Elisy. Dolores mówi Augustowi, że jest niesprawiedliwy dla córki i pewnego dnia będzie żałował swojego zachowania. Augusto radzi jej opuścić hacjendę, zanim sam ją przepędzi. Dolores wyzywa go i dodaje, że nigdzie nie znajdzie drugiej tak głupiej kobiety, która wytrzyma z nim i jego żoną.

Florencia chce zerwać definitywnie z Damianem i wrócić do stolicy. Alfonsina przekonuje ją, żeby nie dała się pokonać Elisie. Damian opowiada ojcu Lupe o kłótni z Florencią i zerwaniu narzeczeństwa. Tłumaczy, że nie mógł postąpić inaczej jak stanąć w obronie Elisy, która na dodatek płakała. Ksiądz opowiada mu o trudnym życiu Elisy, obojętności ojca, cierpieniu po stracie matki i nienawiści Carmen, która oskarża ją o zabicie syna.

Edmundo odwiedza Carminę i zaczyna ją uwodzić. Florencia idzie za radą Paolo i szuka Elisy, aby przeprosić ją za swoje zachowanie oraz zaprosić na uroczystość. Elisa odpowiada, że Alfonsina z pewnością nie byłaby zadowolona z jej obecności na przyjęciu. Florencia proponuje, żeby powiedziały, że są przyjaciółkami. Augusto spotyka Edmunda w swoim domu i domaga się wyjaśnień.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 21 - wtorek, 19.02.2013

Gael wyznaje Elisie miłość. Dziewczyna odpowiada jednak, że kocha go jak brata. Augusto chce wiedzieć, czy córka zamierza wrócić do domu. Paloma jest podekscytowana z powodu zbliżającego się przyjęcia zaręczynowego przyjaciela. Elisa wyznaje jej, że kocha Damiana. Florencia godzi się z Damianem. Augusto przeprasza córkę za złe zachowanie.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 22 - wtorek, 19.02.2013

Paloma radzi Elisie, by walczyła o Damiana, póki nie jest żonaty. Alfonsina odwiedza Elisę i ponawia zaproszenie na przyjęcie zaręczynowe syna. Carmina udaje zawstydzoną tym, co zdarzyło się między nią a Edmundem. Gael i Paloma idą na przyjęcie zaręczynowe Damiana i Florencii. Również Elisa decyduje się do nich dołączyć. Gdy wchodzi do salonu, wszyscy wokół są pod wrażeniem jej urody.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 23 - środa, 20.02.2013

Damian, podobnie jak Gael, jest zazdrosny, widząc przyjaciółkę tańczącą z Paolem. Gdy mężczyzna wręcza Florencii pierścionek zaręczynowy, Elisa ucieka z przyjęcia. Damian wychodzi jej poszukać. Gdy odnajduje dziewczynę, całuje ją. Elisa jest wściekła, sądząc, że Damian uważa ją za łatwą zdobycz.


OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 24 - środa, 20.02.2013

Carmina próbuje przekonać Edmunda, by podmienił wyniki badań DNA Elisy.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 25 - czwartek, 21.02.2013

Florencia chce natychmiast opuścić hacjendę. Carmina grozi Palomie. Boi się, że Paloma powie Augustowi o jej romansie. Mówi też Elisie, że ma dosyć mieszkania z nią pod jednym dachem.Do Ermity przybywa Ingrid, matka Gaela.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 26 - czwartek, 21.02.2013

Gabino nachodzi Elisę. Próbuje ją sprowokować, oczerniając jej zmarłą matkę. Carmina proponuje Pablowi, że może pomóc mu zbliżyć się do Elisy. Augusto policzkuje córkę, sądząc że spędziła noc z Landuccim. Gdy poznaje prawdę, przeprasza ją.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 27 - piątek, 22.02.2013

Elisa podsłuchuje rozmowę Damiana z ojcem chrzestnym. Mężczyzna wyznaje, że jednym z powodów jego wyjazdu z miasta jest obawa, że mógłby się w niej zakochać. Paolo, popierany przez Carminę, dalej zabiega o względy Elisy.Damian prosi Lucia, by wrócił do pracy. Lupe odkrywa, że Gael zna Ingrid, ale nie wie, że to jego matka.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 28 - piątek, 22.02.2013

Gael wyznaje Damianowi, że kocha Elisę i jest o nią zazdrosny. Gabino mówi Carminie, że doskonale wie o jej romansie z Rosendem. Ich rozmowę podsłuchuje Blanca. Enrique próbuje pocieszyć Florencię po kłótni z narzeczonym i całuje ją. Sanrina jest świadkiem tego zdarzenia.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: