SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Otchłań namiętności odcinek 157. Ślub Elisy i Damiana. Gael rezygnuje z Elisy - zdjęcia

Otchłań namiętności odcinek 157. Ślub Elisy i Damiana. Gael rezygnuje z Elisy - zdjęcia

04.06.2013, godz. 20:00
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 157. Ślub Elisy i Damiana
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 157. Ślub Elisy i Damiana foto: TELEVISA

Ślub Elisy i Damiana z telenoweli Otchłań namiętności o mały włos nie dochodzi do skutku. W Otchłań namiętności odcinek 157 w środę, 5.06.2013, Damian (David Zepeda) czeka na ukochaną w kościele. Wszystko jest gotowe do uroczystości, ale Elisa (Angelique Boyer) przez długi czas nie przyjeżdża. Wszystko przez Carminę (Sabine Moussier), która zamknęła siostrzenicę w domu. Dzięki Gaelowi (Mark Tacher) spóźniona Elisa dociera do kościoła. Przed ślubem kłóci się z Damianem o Gaela. Na szczęście zakochani dochodzą do porozumienia i ślub przebiega już bez zakłóceń.

Ślub Elisy i Damiana w 157 odcinku OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI poprzedzają dramatyczne wydarzenia. Śmierć Augusta (Alejandro Camacho) i ojca Lupe (Rene Casados) kładzie się cieniem na szczęściu Elisy i Damiana. Zakochani nie wiedzą, że to Carmina zabiła ojca Elisy i wujka Damiana.

>>> OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161. JAK się SKOŃCZY Otchłań namiętności? CARMINA UMIERA. Elisa i Damian mają synka - ZDJĘCIA


W dniu ślubu Elisy i Damiana przebiegła Carmina znowu próbuje swoich sztuczek, by zniszczyć związek siostrzenicy i jej wybranka. Tuż przed uroczystością zamyka Elisę na klucz w pokoju. Tymczasem Damian i zaproszeni na ślub goście coraz bardziej niecierpliwi czekają przed kościołem. Damian zaczyna wątpić w uczucie Elisy. Boi się, że w ostatniej chwili zrezygnowała, bo zdała sobie sprawę, że prawdziwą miłością darzy Gaela. Swoimi obawami dzieli się z Palomą (Livia Brito).

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

Elisa traci nadzieję, że zdoła dotrzec do kościoła, ale na szczęście z pomocą przybywa jej Gael. Wsiadają razem na konia i uciekają przed Carminą. Kiedy Damian widzi jak ukochana przybywa na ślub w towarzystwie jego przyrodniego brata wpada we wściekłość. Nie jest w stanie zapanować nad zazdrością. Wyrzuca Elisie, że coś ją łączy z Gaelem. Zrozpaczona Elisa oskarża narzeczonego o brak zaufania. W końcu mówi mu, że nie może wyjść za mężczyznę, który jej nie wierzy.

Damian zostawia Elisę przed kościołem, by podjęła decyzję czy chce zostać jego żoną. Miłość okazuje się jednak silniejsza niż duma i zazdrość. Wystrojonowa w suknię ślubną Elisa wchodzi do kościoła, a do ołtarza prowadzi ją chrzestny Lucio Elizondo (Eric del Castillo).

Elisa i Damian składają przysięgę małżeńską, a ksiądz ogłasza ich mężem i żona. Nowożeńcy przypieczętowują swoją miłość pocałunkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: