SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Otchłań namiętności odc. 50 - OPIS, STRESZCZENIE: Augusto zmusza Elisę do ślubu z Paolem

Otchłań namiętności odc. 50 - OPIS, STRESZCZENIE: Augusto zmusza Elisę do ślubu z Paolem

11.03.2013, godz. 02:00
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161 foto: TELEVISA

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 50 w TV4 w poniedziałek, 11.03.2013 o godz. 18. OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 50 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Augusto zabiera Carminie list. Żona próbuje wmówić mu, że jest on zaadresowany na Elisę. Gael jest rozczarowany po tym, co usłyszał do Kenii. Postanawia opuścić Ermitę bez siostry. Carmina zmusza Paola, żeby mówił, że adresatem jego listu była Elisa.

Augusto pokazuje Luciowi list od Paola i żali mu się, że córka sama podsuwa mu powody do złości. Mimo tego, Lucio wierzy w niewinność Elisy. Augusto zamierza rozmówić się z córką. Carmina podpowiada mu, aby najpierw upewnił się, kim był nadawca listu, Damián czy Paolo. Damián mówi ojcu Lupe, że Ingrid zniknęła.

Augusto przychodzi z listem do domu Alfonsiny i pokazuje go kobiecie. Ona zmusza Paola, żeby powiedział, czy między nim, a Elisą do czegoś doszło. Paolo oświadcza, że przespał się z Elisą i jest w niej zakochany. Gael rezygnuje z pracy dla Augusta z powodu wyjazdu. Alfonsina przyprowadza Paola do domu Augusta, żeby złożył wyjaśnienia. Mężczyzna próbuje wmówić Augustowi, że przespał się z jego córka, choć ona będzie się tego wypierać.

Alfonsina naciska na Augusta, żeby zmusił Elisę do ślubu. Paolowi nie podoba się, że Alfonsina próbuje go zeswatać z Elisą bez pytania kogokolwiek o zdanie. Alfonsina ignoruje jego skargę, gdyż uważa, że to najlepsze rozwiązanie. Gabino porywa Kenię i trzyma ją w zamknięciu, aby nie zdradziła matki. Augusto zmusza Elisę do ślubu z Paolem.

Elisa wyjaśnia ojcu, że nie poślubi człowieka, który wykorzystał nieletnią i zrobił jej dziecko, a teraz się przed nią ukrywa i próbuje wmówić jej, że do czegoś między nimi doszło. Kenia proponuje Gabinowi, że wyjawi mu imię syna Ingrid w zamian za swoją wolność. Alfonsina oznajmia Damianowi, że Paolo wkrótce zostanie mężem Elisy.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: