SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 39-48. WYPADEK DAMIANA i Florencii. Florencia udaje, że jest nie może chodzić

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 39-48. WYPADEK DAMIANA i Florencii. Florencia udaje, że jest nie może chodzić

04.03.2013, godz. 07:15
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Elisa (Angelique Boyer), Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher)
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Elisa (Angelique Boyer), Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher) foto: TELEVISA

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 39-48 od poniedziałku, 4.03.2013, do piątku, 8.03.2013. Co się wydarzy w telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Jak potoczą się losy Elisy (Angelique Boyer) i Damiana (David Zepeda)? OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 39-48 - STRESZCZENIA ODCINKÓW z całego tygodnia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI?

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161. JAK się SKOŃCZY Otchłań namiętności? CARMINA UMIERA. Elisa i Damian mają synka - ZDJĘCIA >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 39 - poniedziałek, 4.03.2013

Kenia traci dziecko. Begona gratuluje Damianowi i Florencii, że zostaną rodzicami. Ojciec Lupe wspomina siostrzeńcowi o wizycie jego matki. Damian mówi księdzu, że okoliczności się zmieniły i nie zerwie z ciężarną narzeczoną. Carmina mówi Alfonsinie, że jej rodzina jest na językach wszystkich ludzi z okolicy po tym, jak okazało się, że jej przyszła synowa urodzi nieślubne dziecko.

Augusto przeprasza córkę, że w nią zwątpił. Elisa uspokaja ojca, że nie będzie już szukała Damiana, który z pewnością zechce przyspieszyć swój ślub ze względu na ciążę. Florencia wyjawia Alfonsinie, że oszukała Damiana z ciążą, żeby rozdzielić go z Elisą. Damian wybiera się na konną przejażdżkę. Florencia nalega, żeby zabrał ją ze sobą. Oboje spadają z konia.

Enrique czyni wyrzuty Damianowi, że pozwolił Florencii dosiąść zwierzę. Damaan dostrzega niezrozumiałe przyjęcie u lekarza. Ingrid chce wytłumaczyć Gaelowi, że nic ją nie łączy z Gabinem. Gael nie rozumie, dlaczego kobiecie tak bardzo zależy na jego opinii. Po zrobieniu badań Enrique uspokaja Damiana, że Florencii nic nie zagraża. Damian pyta lekarza o ciążę. Zdziwiony Enrique odpowiada, że Florencia nie była w ciąży.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 40 - poniedziałek, 4.03.2013

Paloma mówi babci, że narzeczona Damiana jest w ciąży. Dona Ramona odpowiada, że jest jeszcze za wcześnie dla Damiana, żeby został ojcem i albo Florencia kłamie, albo spodziewa się dziecka innego mężczyzny. Damian oznajmia matce, że wyjeżdża z Florencią do stolicy i być może już nigdy nie wróci.

Florencia mówi Damianowi, że nie ma czucia w nogach. Sabrina próbuje przykuć uwagę Paola, ale on nie okazuje jej zainteresowania. Gabino całuje Ingrid. Pojawia się dona Ramona i rzuca kamieniem w głowę Gabina. Ostrzega go, że następnym razem gdy ośmieli się dotknąć Palomę, dostanie znacznie większym skałą. Kenia mówi Gaelowi, że chciałaby mieć takiego brata jak on i uprzedza go, żeby uważał na Ingrid. Edmundo wyjaśnia Elisie, że Florencia nigdy nie była w ciąży.

Alfonsina uprzedza Florencię, że jeśli kłamie, że nie może ruszyć nogami, będzie miała z nią do czynienia. Dodaje, by nie próbowała mieć w niej wroga. Augusto i Elisa ponownie się kłócą. Augusto wymawia córce, że spotykała się z zaręczonym mężczyzną; ona wypomina mu, że zdradzał mamę z ciotką. Carmina udaje obrażoną słowami Elisy i stawia mężowi ultimatum: ona albo Elisa.

Augusto zamierza zaradzić tej sytuacji i chce wydać córkę za Gaela. Mówi mu, że nie potrafi jej już dłużej kontrolować. Gael uświadamia ojca Elisy, że jego córka potrzebuje miłości, a nie kontroli. Augusto mówi, żeby to on dał jej miłość.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 41 - wtorek, 4.03.2013

Augusto myśli, że ślub Elisy z Gaelem położy kres jego problemom z córką. Guido wstydzi się za Paola, że wykorzystał gościnność Alfonsiny i Keni, żeby uganiać się za panienkami z Ermity. Paolo próbuje zrzucić winę na Elisę, ale Guido zbyt dobrze go zna, żeby mu uwierzyć.

Florencia obiecuje Damianowi, że zrobi wszystko, żeby naprawić ich związek. Ojciec Lupe ma nadzieję, że jeśli Damián wróci do Florencii to dlatego, że ją kocha, a nie z obowiązku czy z tchórzostwa. Carmina jest zła na Augusta, że nie bronił jej przed oszczerstwami Elisy. Mężczyzna tłumaczy się, że nie kiwnął palcem, bo Elisa mówiła prawdę.

Ojciec Lupe namawia Ingrid do opuszczenia Ermity. Kobieta nie słucha księdza i jest zdecydowana walczyć o syna. Gael słyszy ich i jest wstrząśnięty. Florencia przeprasza Alfonsinę za swoje kłamstwo i zrzuca winę na Kenię. Elisa i Damian spotykają się. Damian wyjaśnia jej, że Florencia nigdy nie była w ciąży, a upadek uszkodził jej nogi, dlatego za kilka dni zabierze ją do stolicy.

Guido rozkazuje Paolowi spakować walizki. Guido odmawia posłuszeństwa i proponuje mu, żeby wykorzystał Alfonsinę do rozwiązania problemów finansowych. Ojciec Lupe przeprasza Gaela, że nie poinformował go o powrocie matki. Gael pragnie dowiedzieć się, kim był jego ojciec. Alfonsina wylewa gorącą kawę na nogi Florencii i tym sposobem demaskuje jej kolejne kłamstwo.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 42 - wtorek, 4.03.2013

Alfonsina mówi Florencii, że odbyła konsultacje ze specjalistą, który zapewnił ją, na podstawie wyników badania radiograficznego, że jej nogom nic nie dolega. Florencia przyznaje przyszłej teściowej, że posunęła się do kolejnego oszustwa, aby zatrzymać przy sobie Damiana i zyskać na czasie. Alfonsina jest wściekła na Florencię, że jej nie zaufała i próbowała z niej zakpić.

Ojciec Lupe namawia Elisę, żeby była szczera z Damianem i nie zwodziła go kłamstwami, bo te prędzej czy później wyjdą na jaw. Jako przykład podaje swoją skomplikowaną sytuację z Gaelem i Ingrid. Ksiądz powtarza, że szczerze wątpi w uczciwe zamiary matki Gaela. Elisa szuka Ingrid, aby ostrzec ją, że nie pozwoli jej skrzywdzić Gaela. Ingrid zarzuca jej, że wtrąca się w nieswoje sprawy.

Augusto przyłapuje Carminę na kolejnej "pomyłce" telefonicznej. Domyśla się, że jego żona coś przed nim ukrywa. Gael odwiedza Ingrid, aby zapytać ją o imię ojca. Kobieta nie chce mu go wyjawić. Mówi tylko, że był to niegodziwiec, który porzucił ją, gdy zaszła w ciążę, a teraz nie żyje. Alfonsina zmusza Florencię, aby przyznała się do swojego kłamstwa narzeczonemu. Dodaje, że jeśli chce zatrzymać przy sobie Damiana, musi go w sobie rozkochać, zamiast uciekać się do tanich sztuczek, które i tak zawodzą.

Ingrid szantażuje Alfonsinę: żąda pieniędzy w zamian za milczenie. Alfonsina przypomina Ingrid, że dość już zapłaciła za to, żeby nikt nie dowiedział się, że Gael jest synem Rosenda, i nie będzie jej dłużej sponsorować. Damián informuje matkę, że Florencia odzyskała czucie w nogach, ale i tak zabierze ją do stolicy na wizytę u specjalisty. Alfonsina popiera jego decyzję. Damián jest zdzwiony, że matka aprobuje jego wyjazd, choć wcześniej była mu przeciwna. Alfonsina mówi, że zdrowie Florencii jest najważniejsze.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 43 - środa, 5.03.2013

Carmina i Paolo całują się i idą do łóżka. Paloma wyznaje Damianowi prawdę o teście ciążowym Florencii. Mężczyzna zarzuca Kenii kłamstwo. Kobieta odpowiada, że cały plan był pomysłem Florencii.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 44 - środa, 5.03.2013

Damian mówi matce, że wie, iż miała swój udział w oszustwie związanym z rzekomą ciążą Florencii. Alfonsina robi wyrzuty narzeczonej syna. Ingrid mówi Damianowi, że jest matką Gaela i będzie zaskoczony, gdy dowie się, kto jest jego ojcem.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 45 - czwartek, 6.03.2013

Guido jest zdenerwowany, gdy dowiaduje się, co zrobiła jego córka. Mówi Paolowi, że Florencia będzie musiała wrócić do Meksyku, gdyż nie ma tu dłużej czego szukać. Alfonsina daje Ingrid pieniądze w zamian za jej milczenie. Florencia mówi Damianowi, że Elisa jest winna wszystkich nieporozumień między nimi. W stajni mężczyzna spotyka Gaela. Przyjaciel mówi mu, że nie pozwoli, by odebrał mu Elisę.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 46 - piątek, 7.03.2013

Gabino wypytuje Ingrid, dlaczego Alfonsina chce się jej pozbyć. Augusto prosi Lucia, by przekonał Elisę do zerwania kontaktów z Damianem, bo jest jego siostrą.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 47 - piątek, 7.03.2013

Alfonsina grozi Elisie spaleniem jej włości. Dziewczyna pyta Kenię, dlaczego interesuje się Gaelem. Ta odpowiada, że jest on jej przyrodnim bratem.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 48 - piątek, 7.03.2013

Gael pyta Elisę, czy jest zakochana w Damianie. Dziewczyna wyznaje przyjacielowi, że kocha syna Alfonsiny z całego serca.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: