SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Otchłań namiętności odc. 147. Śmierć ojca Lupe. Carmina morduje księdza Lupe na cmentarzu - zdjęcia

Otchłań namiętności odc. 147. Śmierć ojca Lupe. Carmina morduje księdza Lupe na cmentarzu - zdjęcia

24.05.2013, godz. 07:00
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 147. Ojciec Lupe (Rene Casados), Carmina (Sabine Moussier)
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 147. Ojciec Lupe (Rene Casados), Carmina (Sabine Moussier) foto: TELEVISA

Śmierć księdza Lupe (Rene Casados) w telenoweli Otchłań namiętności to kolejna ze zbrodni, jakiej dopuszcza się Carmina (Sabine Moussier). W Otchłań namiętnośco odcinek 147 w piątek, 24.05.2013, Carmina zabija ojca Guadalupe, bo duchowny grozi, że ujawni wszystkie jej kłamstawa, podłości i zbrodnie. Nagle Carmina wyciąga nóż i wbija go w plecy księdza. Ojciec Lupe umiera.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 157. ŚLUB ELISY i DAMIANA - ZDJĘCIA >>>

W 147 odcinku telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI na cmentarzu w La Ermicie dochodzi do ostatecznej konfrontacji Carminy z ojcem Lupe. Ksiądz, który wie o wszystkich grzechach Carminy nie zamierza dłużej milczeć.

Ojciec Guadalupe ostrzega Carminę, że złamie tajemnicę spowiedzi i wyjawi wszystko, co Carmina ma na sumieniu. Zamierza powiedzieć Elisie (Angelique Boyer), Damianowi (David Zepeda) oraz całemu miasteczku prawdę o jej romansie z Rosendem Arango (Cesar Evora), zabójstwie Augusta (Alejandro Camacho) i Kenii (Esmeralda Pimentel), a także wszystkich kłamstwach Carminy, by sprawiedliwości nareszcie stało się zadość.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>


Z ust księdza pada wiele mocnych słów pod adresem Carminy. Morderczyni słyszy od duchownego, że nie ma duszy i będzie smażyć się w piekle za to co zrobiła. Carmina nie przejmuje się słowami księdza. Przyszła się z nim spotkać, by zaproponować mu pieniądze w zamian za milczenie. Ojciec Lupe nie zamierza jednak ugiąć się pod naciskami Carminy.

Gdy zabójczyni dochodzi do wniosku, że nie zdoła go przekonać zaczyna go całować, a następnie sięga po nóż i wbija mu ostrze w plecy. Cios okazuje się śmiertelny.

W OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 148 ciężko ranny ksiądz Lupe umiera. Przed śmiercią mówi Elisie i Damianowi, że tylko ich miłośc może zatrzymać całe zło, które ich otacza. Po śmierci księdza Lolita wyznaje Elisie że podsłuchała, kiedy ojciec Lupe oskarżał Carminę o zabicie Augusta, bo nigdy nie wierzył że Augusto popełnił samobójstwo.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161. JAK się SKOŃCZY Otchłań namiętności? CARMINA UMIERA. Elisa i Damian mają synka - ZDJĘCIA >>>

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: