SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Otchłań namiętności odc. 145. Ślub Palomy i Gaela. Gael nie przestał kochać Elisy - zdjęcia

Otchłań namiętności odc. 145. Ślub Palomy i Gaela. Gael nie przestał kochać Elisy - zdjęcia

22.05.2013, godz. 17:00
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 145. Gael (Mark Tacher), Paloma (Livia Brito)
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 145. Gael (Mark Tacher), Paloma (Livia Brito) foto: TELEVISA

W telenoweli Otchłań namiętności odcinek 145 w czwartek, 23.05.2013, ślub Palomy i Gaela. Paloma (Livia Brito) i Gael (Mark Tacher) biorą ślub kościelny w 145 odcinku Otchłani namiętności. Ślub Palomy i Gaela to konsekwencja wspólnie spędzonej nocy, po której Paloma zachodzi w ciążę. Gael prosi o rękę zakochaną w nim przyjaciółkę, ale sam nadal kocha Elisę (Angelique Boyer). Miłość do żony przychodzi z czasem. Dopiero w ostatnim odcinku Otchłań namiętności Gael uświadamia sobie, że to Paloma jest kobietą jego życia.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161. JAK się SKOŃCZY Otchłań namiętności? CARMINA UMIERA. Elisa i Damian mają synka - ZDJĘCIA >>>

W OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 145 podczas śluby Palomy i Gaela tylko na twarzy panny młodej widać szczęście i prawdziwą miłość. Gael czuje, że spełnia swój przykry obowiązek. Po tym jak Paloma zaszła w ciążę nie mógł bowiem postąpić inaczej. W trakcie trwania uroczystości Gael zerka ukradkiem na Elisę (Angelique Boyer). Wie, że stracił ukochaną na zawsze, bo ona nigdy nie odwzajemni jego uczucia.

Tuż po ślubie Paloma i Gael wyjeżdżają w podróż poślubną. Gael stara się uszczęśliwić żonę, ale Paloma wyczuwa, że coś jest nie tak. Na początku małżeństwo Palomy i Gaela nie należy do udanych. Gael żyje obsesyjną miłością do Elisy. Zupełnie lekceważy żonę, która rodzi mu córkę.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

Gael zmienia swoje postępowanie dopiero gdy Elisa i Damian (David Zepeda) biorą ślub. Właśnie wtedy dociera do niego, że na własne życie odrzuca swoją szanse na szczęście u boku Palomy. Uświadamia sobie, że tak naprawdę kocha żonę.

W ostatnim 161 odcinku telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI Gael prosi Palomę o wybaczenie. Wyznaje żonie miłość i przysięga, że nic już nie czuje do Elisy. Paloma przez lata czekała na to wyznanie ukochanego. Pada Gaelowi w ramiona i daje mu drugą szansę. W finale OTCHŁANI NAMIĘTNOŚCI Paloma i Gael mają jeszcze jedno dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: