SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 14 - OPIS, STRESZCZENIE: Alfonsina cieszy się ze ślubu Damiana i Florencii

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 14 - OPIS, STRESZCZENIE: Alfonsina cieszy się ze ślubu Damiana i Florencii

13.02.2013, godz. 02:00
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Elisa (Angelique Boyer), Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher)
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Elisa (Angelique Boyer), Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher) foto: TELEVISA

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 14 w TV4 w środę, 13.02.2013 o godz. 18. OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 14 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Alfonsina mówi Florencii, że cieszy ją wiadomość o jej ślubie z Damianem. Carmina nalega, żeby Augusto powiedział Elisie, że nie jest jego córką, ale on nie chce ranić córki, zwłaszcza że nie ma co do tego pewności. Augusto ostrzega żonę, że przegoni ją z domu, jeśli piśnie choć słówko Elisie.

Elisa mówi Dolores, że chciałaby spotkać mężczyznę, który potraktuje ją poważnie, a nie jak reszta chłopców z miasteczka. Dolores przywołuje imię Gaela, ale Elisa traktuje go jak brata i nie umiałaby spojrzeć na niego jak na mężczyznę. Carmina czyni mężowi wyrzuty, że ją zaniedbuje i nie chce się z nią kochać.

Guido mówi Paolo, że są w poważnych tarapatach i będzie potrzebował jego pomocy. Radzi mu wziąć przykład z Damiana. Elisa mówi Dolores, że widziała jak Carmina umawiała się po kryjomu z innym mężczyzną. Dolores radzi jej, żeby powiedziała o tym ojcu. Elisa uważa, że ten może jej nie uwierzyć, dlatego najpierw sama upewni się co do swoich podejrzeń.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: