SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - nowy serial w TV4 po UKRYTEJ MIŁOŚCI to historia miłości Elisy i Damiana - OBSADA, bohaterowie - ZDJĘCIA

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - nowy serial w TV4 po UKRYTEJ MIŁOŚCI to historia miłości Elisy i Damiana - OBSADA, bohaterowie - ZDJĘCIA

05.02.2013, godz. 14:00
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Elisa (Angelique Boyer), Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher)
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Elisa (Angelique Boyer), Damian (David Zepeda), Gael (Mark Tacher) foto: TELEVISA

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 1 we wtorek, 5.02.2013, o godz. 17 w TV4. OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI to nowa telenowela, która pojawi się po UKRYTEJ MIŁOŚCI. OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - o czym jest? Elisa (Angelique Boyer) jest sympatyczną, skromną dziewczyną z meksykańskiego miasteczka Yukatan. Mieszkała z rodzicami - Augusto (Alejandro Camacho) i Estefaníą (Ludwika Paleta) oraz ciotką Carminą (Sabine Moussier). I to właśnie przez nią rozpoczęły się kłopoty.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI po Ukrytej miłości - CZOŁÓWKA, zwiastun, piosenka tytułowa - YOUTUBE >>>

Carmina chciała uciec z miasteczka z przystojnym Rosendem (César Évora). Jednak jego żona Alfonsina (Blanca Guerra) nie zamierzała na to pozwolić i poinformowała o wszystkim Augusto. Ten z kolei powiedział o tym żonie. Gdy Estefanía spotkała się z Rosendem, aby przekonać go, by nie opuszczał rodziny, ulegli śmiertelnemu wypadkowi. Carmina wykorzystała to i wmówiła Augustowi, że żona go zdradziła. Ten, rozżalony i zrozpaczony, prosi ją o rękę.

Natomiast Alfonsina posłała swojego syna Damiana na studia do innego miasta. Chciała go rozdzielić z Elisą...

Teraz dorosły już Damian (David Zepeda) wraca do Yucatan. Ale nie przyjeżdża sam. Jest z nim jego narzeczona Florencia (Altair Jarabo), którą poznał podczas studiów we Włoszech. Wkrótce w miasteczku pojawi się też jej wuj Polo (Sergio Mayer) i zakocha się w Elisie. Ta jednak nie zwróci na niego uwagi. Zraniony mężczyzna sprzymierzy się z Carminą i postanowi zgwałcić dziewczynę.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

 

Damian zakochuje się z wzajemnością w Elisie. To niszczy jego dawną przyjaźń z Gaelem (Mark Tacher), który także darzy dziewczynę uczuciem. Augusto dowiaduje się o miłości, która łączy jego córkę i Damiana. Pamiętając o zdradzie Estefaníi i Rosenda, grozi dziewczynie, że zabije Damiána. Bojąc się o ukochanego, Elisa zgadza się poślubić Gaela. To cios dla jej najlepszej przyjaciółki Palomy (Livia Brito), która... kocha Gaela.

Damian próbuje nie dopuścić do ożenku. Gdy dwaj rywale stają naprzeciw siebie, ojciec Guadalupe (René Casados) wyznaje im skrywany przez lata sekret… Czy Augusto dowie się prawdy o Carminie? Czy zgodzi się na ślub Elisy i Damiana? Jaki los spotka Gaela i czy będzie potrafił pokochać Palomę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: