SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - nowe odcinki. Trudny wybór Elisy. ŚLUB z DAMIANEM czy WYJAZD z AUGUSTEM

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - nowe odcinki. Trudny wybór Elisy. ŚLUB z DAMIANEM czy WYJAZD z AUGUSTEM

13.03.2013, godz. 07:15
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161 foto: TELEVISA

W telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI Elisa (Angelique Boyer) staje przed trudnym wyborem. Miłość do Damiana (David Zepeda) i ślub z ukochanym, czy wyjazd z Ermity z ojcem. OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI nowe odcinki przynoszą kolejne dramaty w życiu Elisy i Damiana. Po tym jak Augusto (Alejandro Camacho) strzelał do Damiana, dziewczyna boi się o bezpieczeństwo Aranga. Postanawia wmówić Damianowi, że czuje coś do Gaela (Mark Tacher). Kiedy kłamstwo wychodzi na jaw Damian znów prosi ją o rękę.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161. JAK się SKOŃCZY Otchłań namiętności? CARMINA UMIERA. Elisa i Damian mają synka - ZDJĘCIA >>>

Strzelanina w urzędzie podczas ślubu Elisy i Damiana uświadamia dziewczynie, że Augusto nie spocznie póki ich nie rozdzieli. W nowych odcinkach telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ojciec Elisy ostrzega ją, że nigdy nie pozwoli na związek z Damianem.

Elisa przeżywa ciężkie chwile. Z bólem serca decyduje się raz na zawsze zniechęcić do siebie Damiana. Postanawia przekonać go, że ma romans z Gaelem. Gdy Damian widzi jak jego ukochana całuje przyjaciela z dzieciństwa jest pewien, że oboje zdradzają go za jego plecami. Damian nie zamierza ukrywać związku Elisy i Gaela przed Palomą.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

Kłamstwo Elisy wychodzi na jaw gdy Damian nakrywa na pocałunku Palomę i Gaela. Paloma wyjaśnia Damianowi, że Elisa udawała romans z Gaelem, by chronić go przed zemstą Augusta. Elisa i Damian odbywają szczerą rozmowę, podczas której kobieta wyjawia mu motywy swojego działania.

Damian uświadamia sobie, że źle ocenił ukochaną. Prosi Elisę, by zgodziła się zostać jego żoną. W tym samym czasie Augusto postanawia zbliżyć się do córki. Proponuje jej wyjazd z Ermity i przeprowadzkę do innego miasta. Spragniona ojcowskiej miłości Elisa staje przed dramatycznym wyborem - ślub z Damianem czy wyjazd z ojcem.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: