SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Morderstwo Kenii. CARMINA TOPI KENIĘ w jeziorku - ZDJĘCIA

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Morderstwo Kenii. CARMINA TOPI KENIĘ w jeziorku - ZDJĘCIA

20.03.2013, godz. 07:20
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Carmina (Sabine Moussier), Kenia (Esmeralda Pimentel)
OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. Carmina (Sabine Moussier), Kenia (Esmeralda Pimentel) foto: TELEVISA

Carmina (Sabine Moussier) z telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI jest zdolna do wszystkiego, by zatrzymać przy sobie Augusta (Alejandro Camacho). Kiedy mąż zaczyna coraz bardziej interesować się Kenią (Esmeralda Pimentel) obmyśla plan pozbycia się rywalki. Kenia jest dla Carminy zbyt wielkim zagrożeniem, bo odkrywa, że to ona miała przed laty romans z Rosendem (Cesar Evora). W OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 71 między Carminą a Kenią dochodzi do konfrontacji. Carmina topi Kenię w jeziorku.

 

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ostatni odcinek 161. JAK się SKOŃCZY Otchłań namiętności? CARMINA UMIERA. Elisa i Damian mają synka - ZDJĘCIA >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI 57-76. Romans Augusta i Kenii. ZABÓJSTWO KENII

Carmina dowiaduje się, że Kenia i Augusto ponownie się spotkali. Przebiegła ciotka Elisy (Angelique Boyer) wymierza Kenii policzek, by raz na zawsze wbiła sobie do głowy, że Augusto należy tylko do niej. Tymczasem Castanon z każdym dniem jest coraz bardziej oczarowany Kenią. Przyrodnia siostra Gaela (Mark Tacher) budzi w nim uczucia, które umarły wraz ze śmiercią Estefanii (Ludwika Paleta). W końcu Augusto daje się ponieść emocjom i całuje Kenię.

Świadkiem ich pocałunku jest Carmina, która poprzysięga rywalce zemstę. Carmina urządza Augustowi awanturę, a Ingrid (Isabella Camil) grozi mu, że jeśli nie przestanie kręcić się wokół jej córki oskarży go o uwodzenie nieletniej. Pod wpływem tych gróźb Augusto przystaje na prośbę żony, która chce, by spróbowali ratować swoje małżeństwo.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

Carmina triumfuje! Z satysfakcją obwieszcza Kenii, że mąż już na nią nie spojrzy. Jednocześnie ostrzega dziewczynę, że ją zabije, jeśli znów ośmieli się zbliżyć do Augusta. Córka Ingrid nie boi się Carminy. Wszelkimi możliwymi sposobami próbuje uwieść ojca Elisy. Jakiś czas później znajduje dowód zdrady Carminy - bilety lotnicze wystawione przed laty na Carminę i Rosenda. Kenia zdaje sobie sprawę, że ma potężną broń przeciwko Carminie.

W OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinek 71 dochodzi do decydującego starcia między Carminą i Kenią. Żona Augusta ze strachu, że jej tajemnica z przeszłości wyjdzie na jaw wciela w życoe plan zabójstwa Kenii. Uderza Kenię w głowę konarem drzewa, a potem topi ją w jeziorku.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: