SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Nowa ramówka TVP1 - seriale wiosna 2014: Ranczo 8 sezon, Komisarz Alex 5 sezon, Ojciec Mateusz 11 sezon i nowy serial "Słodkie życie"

Nowa ramówka TVP1 - seriale wiosna 2014: Ranczo 8 sezon, Komisarz Alex 5 sezon, Ojciec Mateusz 11 sezon i nowy serial "Słodkie życie"

24.02.2014, godz. 07:25
Wiosenna ramówka TV1 seriale Ranczo, Komisarz Alex, Ojciec Mateusz, Słodkie życie
Wiosenna ramówka TV1 seriale Ranczo, Komisarz Alex, Ojciec Mateusz, Słodkie życie foto: AKPA

Wiosenna ramówka TVP1 to powrót znnaych i lubianych seriali. Jakie nowe seriale będą emitowane w TVP1 wiosną 2014? Już od 1 marca w Jedynce 5 sezon serialu "Komisarz Alex". W niedzielę, 2.03.2014 nowe odcinki 8 sezonu "Rancza". Tego dnia także premiera nowego serialu "Słodkie życie". Od czwartku, 6 marca, 11 sezon "Ojca Mateusza". Gwiazdy seriali TVP1 w programie "Świat się kręci" ujawniły co się wydarzy w nowych sezonach.

Trzy kontynuacje polskich seriali to pewne hity wiosennej ramówki TVP1. Na kolejną serię kultowego już "Rancza" (emisja - niedziela, 20.30) na "Ojca Mateusza" (czwartek, 20.30) i "Komisarza Aleksa" (sobota, 20.30) czekają miliony widzów.

Patrz: "Ranczo" 8 sezon. Cezary Żak woli grać wójta niż księdza. Będzie 9 seria "Rancza"

Do tej trójki ma duże szanse dołączyć nowy sitcom "Słodkie życie" (niedziela, 18.55) z udziałem m.in. Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju, którego dwa pilotażowe odcinki pokazane na początku tego roku spotkały się z sympatią i zainteresowaniem.

Wielbiciele "Klanu" spotykać będą swoich bohaterów od poniedziałku do czwartku, o 17.55, a serialu "Galerii" w piątki o 17.55.

"Ranczo" 8 sezon nowe odcinki od niedzieli, 2 marca 2014

Nowe odcinki "Rancza" to kolejna dawka śmiechu, ale również wzruszających przeżyć związanych z planowanym wyjazdem Lucy (Ilona Ostrowska) do USA. Lucy postanawia sprzedać swój dworek i wyjechać z Polski. Co na to jej ukochany Kusy (Paweł Królikowski)?

-  W nowych odcinkach "Rancza" będzie sporo żartów, ale zrobi się też na serio. Nie chcę opowiadać o scenariuszu "Rancza", bo to największa niespodzianka dla widzów - powiedział tajemniczo serialowy w Kusy w programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci".

Jola z "Rancza" w nowych odcinkach 8 serii znów popisze się zdolnościami wokalnymi. - Będę śpiewać, ale nie sama, ponieważ razem ze mną szczególne pieśni będzie śpiewać większość kobiet z Wilkowyj gdzie powstanie chór gospel. Beata Olga Kowalska, czyli Dorota Wezółowa będzie przewodniczącą chóru. Zacznie się dość dramatycznie. Chór będzie przygotowywał występ dla specjalnego gościa - ujawniła Elżbieta Romanowska.

"Ojciec Mateusz" 11 sezon nowe odcinki od czwartku, 6 marca 2014

Artur Żmijewski i Kinga Preis w "Świat się kręci" uchylili rąbka tajemnicy i ujawnili co się wydarzy w 11 sezonie "Ojca Mateusza".

- Do obsady serialu dołączą: Joanna Moro, Joanna Pierzak, Edyta Olszówka, Dorota Naruszewicz, Zbigniew Zamachowski, Paweł Deląg. Będzie wielu fantastycznych aktórów, m.in. przeze mnie nie widziany od dawna, z którym nie miałem okazji ostatnio pracować Czarek Pazura. Spotkałem się z nim na planie po długim czasie - przyznał Żmijewski.

Co się wydarzy w 11 sezonie serialu "Ojciec Mateusz" między Natalią a inspektorem Orestem Możejko (Piotr Polk)? W zwiastunach "Ojca Mateusza" pojawia się scena pocałunku tych bohaterów.

- Oprócz dzikiego seksu, nie przewiduję... To przewiduję na jakiś odcinek 1500 - żartowała Kinga Preis.

"Komisarz Alex" 5 sezon nowe odcinki od soboty, 1 marca 2014

Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa" niczym James Bond w 5 sezonie serialu? Kobiety będą towarzyszyć policjantowi na każdym kroku. Antoni Pawlicki w "Świat się kręci" potwierdził, że w 5 serii "Komisarza Aleksa" będzie naprawdę gorąco.

- W naszej drużynie dalaj rządzi Alex, a ja się staram Aleksa zawsze słuchać, bo jest to pies o nadprzyrodzonych mocach, który wie wszystko. Jestem bardzo wdzięczny scenarzystom serialu, że w 5 sezonie "Komisarza Aleksa" przestanę być mnichem poświęconym pracy. W tej serii komisarz Orlicz odkrywa uroki płci przeciwnej. Będą mi towarzyszyć piękne aktorki, z którymi będę odbywał płomienne romanse.

Zobacz: "Komisarz Alex" 5 sezon. Michał Orlicz bezdomny. Razem z Aleksem zamieszkuje na komendzie

W nowych odcinkach "Komisarza Aleksa" okaże się także, że Ryszard Puchała (Irenuesz Czop) ma słabości, o które nikt go nie podejrzewał. - Myślałem, że boję się Klaudusi, ale boję się też wysokości. Myślałem, że boję się Michała i Aleksa, ale boję się też pająków - powiedział serialowy Puchała.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!Źródło: Michał Kozłowski
Źródło: Michał Kozłowski
Źródło: Julia Tryzno
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: