SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Niespokromiona miłość". Silvia Navarro rzuca telenowele

"Niespokromiona miłość". Silvia Navarro rzuca telenowele

29.08.2013, godz. 18:00
	Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Camila (Silvia Navarro)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Camila (Silvia Navarro) foto:

Silvia Navarro, która wciela się w Camilę w telenoweli "Nieposkromiona miłość"/"Amor bravio", emitowanej w TV4 po "Otchłani namiętności" (emisja od 2.09.2013), rzuca karierę aktorską dla branży kulinarnej. Ostatnio aktorka otworzyła swoją pierwszą restaurację "Sabor amor". "Nieposkromiona miłość" to ostatnia telenowela z udziałem Navarro?

Ximena Navarrete wcielająca się w Marinę z "La Tempestad" to nie jedyna gwiazda telenowel, która chce rzucić aktorstwo. Była Miss Universe rezygnuje z kariery telewizyjnej dla odpoczynku i dawnej rutyny. Silvia Navarro, czyli Camila z "Nieposkromionej miłości" ("Amor bravio") ma inne plany na swoją przyszłość. Marzenia spełnia próbując sił w branży kulinarnej. Ostatnio aktorka otworzyła swoją pierwszą restaurację "Sabor amor".

>>> "Nieposkromiona miłość" - piosenka tytułowa, czołówka i zwiastun nowej telenoweli "Amor bravio" - Youtube

- Brakowało mi odpoczynku i czasu na wszystkie te rzeczy, na które go nie masz, kiedy całe dnie pracujesz na planie telenoweli. Obecnie jestem skoncentrowana na biznesie, a także kampaniach społecznych mających na celu ratowanie naszej planety – powiedziała Navarro.

- Jestem zakochana, szczęśliwa. W życiu najpierw pojawiają się momenty złe, a po nich przychodzą te lepsze. I na tym etapie właśnie znajduje się. Mam wspaniały związek, nie będę mówić, że stabilny, bo to skomplikowane słowo – wyznała aktorka.

>>> "Nieposkromiona miłość". Obsada telenoweli "Amor bravio" - poznaj wszystkich bohaterów

Navarro pragnie skupić się na kinie. – Nigdy nie kręciłam poza Meksykiem. Bardzo bym chciała zobaczyć, jak to jest. Zawsze jest fajnie poznawać i próbować – dodała na koniec.

>>> "Nieposkromiona miłość". Nowa telenowela TV4 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: