SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Nieposkromiona miłość. Miriam pyta Camilę czy jest zakochana w Danielu

Nieposkromiona miłość. Miriam pyta Camilę czy jest zakochana w Danielu

07.04.2014, godz. 07:35
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente) foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinki 143-147 od poniedziałku, 7.04.2014, do piątku, 11.04.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 143-147- streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 143 - poniedziałek, 7.04.2014, o godz. 17 w TV6

Agustina domyśla się, że Dionisio mści się na niej za to, że od niego uciekła. Ileana mówi rodzicom, że Cayetano jest bezwzględnie posłuszny Isadorze, bo ta dolewa mu jakichś kropelek do napojów. Amanda obawia się o bezpieczeństwo Agustiny.

Luz María postanawia rozwieść się z mężem. Abraham przeprasza Miriam, że był ślepy i zaszkodził jej małżeństwu. Camila dowiaduje się o aresztowaniu matki. Zamierza osobiście rozmówić się z Dionisio. Dionisio planuje wykorzystać desperację Camili…

Zobacz: Telenowele wszech czasów. Najlepsze telenowele latynoskie ostatnich lat - RANKING SuperSeriale.pl

Nieposkromiona miłość odcinek 144 - wtorek, 8.04.2014, o godz. 17 w TV6

Hipolito mówi Luzmie, że jest dla niego jak córka i jeśli rzeczywiście czuje się źle w La Malquerida, on bez najmniejszego problemu może stamtąd odejść. Isadora jest szczęśliwa, iż wkrótce pozbędą sie Agustiny. Camila odwiedza Agustinę w towarzystwie Teresy; obiecuje matce, że ta szybko wyjdzie na wolność.

Pablo prosi Ileanę, by zdobyła te krople, które Isadora podaje jego ojcu. Cayetano i Isadora mają spotkanie z adwokatem; kobieta chce zmiany, by ranczo było zapisane na jej nazwisko już teraz, a nie dopiero za pół roku. Mecenas Becerra wyjaśnia Marianowi, iż Agustina nakryła Dionisia i Isadorę na pocałunku.

Camila szuka pocieszenia u Mariana, a Daniel bezradnie się temu przygląda. Piedad i Hipolito chcą opuścić  La Malquerida, by Lumzma doszła do siebie. Ileanie udaje się zdobyć owe krople. Daniel przeprasza Miriam, gdyż musiał szukać Camili w miejscu oddalonym od Aculco o trzy godziny drogi. Miriam pyta, dlaczego musiał się tam wybrać właśnie on.

Przeczytaj: Otchłań namiętności. Angelique Boyer nago. Rozbierane sesje to już przeszłość - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 145 - środa, 9.04.2014, o godz. 17 w TV6

Agustina nie wierzy, że będzie potrafiła rozwiązać swój problem. Mariano mówi Rocio i Pablowi, iż Cayetano nie słucha głosu rozsądku, dlatego trzeba mu dać mocne dowody przeciwko Isadorze. Ileana przynosi flakonik z kroplami. Daniel reaguje napięciem na wypytywanie Miriam o Camilę.

Aaron pyta Rafaela, czy dobrze rozważył adopcję Romana; Viviana to słyszy. Mariano mówi Danielowi, że on już nie może uszczęśliwić Camili i powinien pozwolić, by uczynił to ktoś inny. Daniel postanawia się usunąć. Natalia mówi Amandzie, iż Dionisio nie wiedział o zamknięciu Agustiny; dowiedział się tego od niej. Kobieta jest zdziwiona naiwnością córki i próbuje „otworzyć jej oczy”.

Dionisio telefonuje do klientów Agustiny; prosi ich, by dołączyli do skarg jako ofiary jej nadużyć. Rafael radzi Danielowi, by wyjechał z Meksyku. Ten wie, że jest to najlepsze rozwiązanie i potwierdza zakup biletów lotniczych na ten weekend.

Mariano zaprasza Camilę na kolację. Daniel prosi Becerrę, by przygotował ważne dokumenty, z uwzględnieniem pewnej klauzuli. Miriam pyta Camilę, czy była zakochana w Danielu. Mariano czuje smutek z powodu nieuchronnego odejścia Miriam.

Zobacz: Najseksowniejsi aktorzy z telenowel. Latynoskie ciacha pokazują boskie ciała - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 146 - czwartek, 10.04.2014, o godz. 17 w TV6

Syn Gladys wpada w pułapkę zastawioną przez Dionisia i przychodzi na komisariat złożyć skargę na Agustinę; Camila nie może w to uwierzyć. Mayalen tłumaczy Luzmie, że dla Pabla, poza żoną, nie istnieje żadna inna dziewczyna. Rafael postanawia adoptować Romana.

Dionisio pojawia się na komisariacie, udaje, iż nic nie wiedział o zatrzymaniu Agustiny i zapewnia Camilę, że chce jej pomóc. Camila uderza go i nazywa cynikiem. Ileana wyjaśnia Marianowi, iż Isadora podaje ów specyfik również do posiłków męża. Tymczasem Cayetano wypytuje Isadorę o przyczyny zwolnienia Ileany. Isadora uświadamia sobie, że on zaczyna tracić rozum. Komendant Juarez prosi Dionisia, by umieścił odciski swych palców na pewnych dokumentach.

Nieposkromiona miłość odcinek 147 - piątek, 11.04.2014, o godz. 17 w TV6

Mayalen zaprasza Pabla na kolację. Agustina wyznaje Camili, że słyszała jak Dionisio mówił przez telefon, iż coś zrobił Chonicie, by nie zeznawała przeciwko Isadorze w sprawie śmierci ojca Baldomero.

Daniel opowiada Natalii jaki jej ojciec jest naprawdę. Amanda ma nadzieję, że córka uwierzy Danielowi. Tymczasem on zapewnia dziewczynę, iż Dionisio związał i zakneblował Agustinę w dniu jej zaręczyn, by nikt jej nie słyszał. Natalia słucha go z oczami pełnymi łez i pyta, dlaczego jej ojciec chciałby zrobić coś takiego. Daniel odpowiada, że Agustina nakryła go, gdy całował się z Isadorą.

Mariano radzi Cayetanowi, by wystawił Isadorę na próbę: niech pomyśli, iż on nie ma pieniędzy. Jeżeli kobieta zostanie z nim, Mariano obiecuje, że już nic przeciwko niej nie powie. Teresa wyciąga z Agustiny szczegóły, które mogą zdradzić Dionisia. Juarez informuje Becerrę o wynikach śledztwa. Dionisio i Camila spotykają sie, by dojść do porozumienia.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: