SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Nieposkromiona miłość. Daniel o krok od śmierci. Wirus zabija Daniela. Camila walczy o jego życie

Nieposkromiona miłość. Daniel o krok od śmierci. Wirus zabija Daniela. Camila walczy o jego życie

17.03.2014, godz. 07:36
Nieposkromiona miłość. Camila, Daniel
Nieposkromiona miłość. Camila, Daniel foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinki 128-132 od poniedziałku, 17.03.2014, do piątku, 21.03.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 128-132 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 128 - poniedziałek, 17.03.2014, o godz. 17 w TV6

Ludzie Omara rozpuszczają wirus w poidłach dla byków. Camila zwraca Danielowi obrączkę ślubną i mówi, że jest wolnym człowiekiem. Amanda ostrzega Natalię, żeby nie wierzyła ojcu. Aarón radzi Amandzie, żeby okazała córce więcej zrozumienia, jeśli chce dowiedzieć się, co robi Dionisio.

Rodolfo zawiadamia Pabla o śmierci dwóch byków. Isadora i Cayetando pobierają się na Bahamach. Viviana namawia Camilę, żeby zajęła się pracą i zapomniała o Danielu. Camila dowiaduje się od Pabla o problemach z bydłem. Agustina wręcza mecenasowi Becerra kopię dowodu tożsamości męża.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 129 - wtorek, 18.03.2014, o godz. 17 w TV6

Natalia pokazuje Yago dom, który dostała od Dionisia. Isadora uprawia seks z Cayetanem, a potem podaje mu zioła. Dionisio ponownie grozi Yago. Zadowolony Osvaldo oznajmia Amandzie, że Agustina przekazała mu kopię identyfikacji Dionisia. Yago kokietuje pewną kobietę z miasteczka.

Ktoś powiadamia Daniela, iż w La Malquerida padają byki i on zaraz się tam wybiera. Rezygnuje ze spaceru z Miriam i córeczką; zamiast niego towarzyszy im Dante. Camila nie może uwierzyć w to, co dzieje się z jej bydłem. Miriam się wścieka na Daniela. Dionisio dzwoni do Yago; chce, by ten porozmawiał z rodziną i przyszli prosić o rękę Natalii. Ten jest zaskoczony tą prośbą.

Podczas spaceru Miriam zauważa, że Agatha ma gorączkę. Dionisio prosi Agustinę, by uświadomiła Camili, iż tylko on jest w stanie jej pomóc w sprawie rancza. Daniel przyjeżdża z Rodolfem. Mariano i Camila martwią się o los La Malquerida.

Przeczytaj: Otchłań namiętności. Angelique Boyer nago. Rozbierane sesje to już przeszłość - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 130 - środa, 19.03.2014, o godz. 17 w TV6

Rafael mówi Vivianie, że dobrze przemyślał ich uczuciową sytuację. Miriam stawia Danielowi ultimatum. Viviana postanawia adoptować Romana i oznajmia to Rafaelowi. Yago mówi Camili, iż Mariano jej pomoże z pewnością za darmo, ale jeśli ona woli zapłacić, niech ustali cenę z nim (oczywiście, nic nie mówiąc jego bratu).

Isadora korzysta z nowego życia u boku Cayetana. Dionisio ją ostrzega, że synowie jej męża wkrótce zadzwonią, że ich byki również są w niebezpieczeństwie, dlatego musi wyłączyć mu telefon komórkowy. Agustina prosi Camilę, by zatrudniła kogoś, kto zna się na tego typu epidemii.

Daniel odbiera Hipolitowi próbki krwi; robi to bez lateksowych rękawic. Nagle jedna z próbek rozbija się, szkło rani mężczyznę w rękę, a jego krew miesza się z tą zakażoną.

Zobacz: Najseksowniejsi aktorzy z telenowel. Latynoskie ciacha pokazują boskie ciała - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 131 - czwartek, 20.03.2014, o godz. 17 w TV6

Yago informuje Cayetana, że byki z La Malquerida zaatakował jakiś wirus i wszystkie padają.  Do Buenaventury epidemia jeszcze nie dotarła, ale w każdej chwili może to nastąpić. Cayetano jest tym zaskoczony i postanawia natychmiast wrócić do Meksyku. Mariano zaprasza Teresę, by zjadła z nimi kolację, lecz ten pomysł nie podoba się Anie; dziewczynka stwierdza, iż przecież tamta nie należy do rodziny i nigdy należeć nie będzie.

Isadora uświadamia sobie, że tęskni za Dionisiem, ale zaraz beszta samą siebie, że miłość ją osłabia. Daniel upada przed wejściem do La Malquerida; Rafael i Aaron biegną mu na pomoc. Dante rozmawia z Amandą i Natalią o tym, co przydarzyło się Danielowi w Chile. Nikt z nich nie widzi, jak Miriam wchodzi z talerzem ciastek w ręku.

Dante opowiada, iż Abraham oznajmił mu, że Daniel był oskarżony o rzekome zabójstwo żony, ale uciekł z więzienia. Miriam wszystko to słyszy i zaczyna się źle czuć. Camila mówi Rafaelowi i Aaronowi, iż jest bardzo prawdopodobne, że Daniel zaraził się wirusem i może umrzeć.

Nieposkromiona miłość odcinek 132 - piątek, 21.03.2014, o godz. 17 w TV6

Mariano robi Camili nadzieję na znalezienie szczepionki przeciwko wirusowi. Podczas lotu do Meksyku Isadora postanawia pozbyć się Cayetana przed upływem sześciu miesięcy. Teresa otrzymuje od Mariana bukiet czerwonych róż. Ta mówi Anselmowi, że to dowodzi, iż nie jest mężczyźnie obojętna. Natalia pyta ją, czy jest zakochana w Marianie, a ona potwierdza.

Pablo oznajmia Mayalen, że ostatnio bolą go plecy i szyja; ta proponuje mu masaż. Natalia i Yago idą do ojca Anselma; ksiądz pyta Yago, co sprawiło, iż zmienił zdanie w sprawie ślubu. Ileana stwierdza przed Rodolfem, że Yago dał się zaślepić pieniądzom Dionisia; poza tym mężczyzna go zmusił do poślubienia dziewczyny. Abraham dziękuje Gastonowi, iż nie wspomniał Miriam o sytuacji, w jakiej się znlalazł. Tamten nie rozumie, jak on dał radę wrócić do Chile, bo przecież mogli go zatrzymać.

Za pomocą znaków i liter Leoncio wyznaje Aaronowi, że to Isadora zabiła ojca Baldomero. Dionisio rozmawia z Isadorą przez telefon; zapewnia, iż Camila nie będzie miała innego wyjścia jak sprzedać La Malquerida. Nagle zauważa Piedad, która to słyszała i teraz patrzy przestraszona.

Camila zajmuje się Danielem. Mariano przyglada się jej. Miriam, która jest świadkiem tej sceny pyta Mariana o co chodzi. Hipolito pyta Piedad, kto próbował zabić Daniela i byki. Mariano ignoruje pytania Miriam. Luzma stara się przekonać Anę, by nie traktowała Teresy tak źle. Gaston dzwoni do Miriam, a tymczasem Daniel ma kłopoty z oddychaniem.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: