SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość odc. 46 - opis, streszczenie: Luzma jest w ciąży z Leonciem

"Nieposkromiona miłość odc. 46 - opis, streszczenie: Luzma jest w ciąży z Leonciem

05.11.2013, godz. 02:00
Nieposkromiona miłość. Camila ( Silvia Navarro), Daniel (Cristian de la Fuente)
Nieposkromiona miłość. Camila ( Silvia Navarro), Daniel (Cristian de la Fuente) foto: Amor Bravio Facebook/ Televisa

"Nieposkromiona miłość" odcinek 46 we wtorek, 5.11.2013, o godz. 17.30 w TV4. "Nieposkromiona miłość" odc. 46 - streszczenie ze strony novela.pl. Andres obiecuje Camili pomóc w zmuszeniu Luzmy do mówienia. Isadora zgadza się przystać na pomysł Dionisia o wyjeździe we troje, z Agustiną, do Los Angeles, aby nie wzbudzać podejrzeń, pod warunkiem, że w ostatnim momencie będzie mogła się wycofać z podróży pod pretekstem choroby.

Viviana uprzedza Rafaela, że Camila jest zakochana do szaleństwa w Danielu, dlatego będzie lepiej, jeśli o niej zapomni. Luzma wyznaje Andresowi, że została zgwałcona przez Leoncia. Andrés namawia ją, żeby doniosła na wuja oraz obiecuje, że ani jej, ani Pablowi nic się nie stanie.

Daniel nie potrafi się pohamować na widok Leoncia i rzuca się na niego z pięściami. Camila domyśla się, że to Leoncio zgwałcił Luzmę i nakłania dziewczynę, żeby opowiedziała o tym policji. Piedad zarzuca sobie, że nie zdała sobie wcześniej sprawy z prawdziwych intencji Leoncia wobec Luz Marii. Żałuje także, że nie udało jej się przekonać córki do szczerego wyznania.

Yago czuje się po części winny temu, co spotkało Luz Maríę. Lekarz, który bada Luzmę stwierdza, że dziewczyna nie tylko została brutalnie zgwałcona, ale także spodziewa się dziecka swojego oprawcy. Camila, Daniel, Piedad, Pablo oraz sama Luz María są w szoku.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: