SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość odc. 29 - opis, streszczenie: Daniel podejrzewa, że to Julian zastrzelił Miriam

"Nieposkromiona miłość odc. 29 - opis, streszczenie: Daniel podejrzewa, że to Julian zastrzelił Miriam

10.10.2013, godz. 02:00
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Daniel /Andres (Cristián de la Fuente), Camila (Silvia Navarro)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Daniel /Andres (Cristián de la Fuente), Camila (Silvia Navarro) foto: Amor Bravio Facebook/ Televisa

"Nieposkromiona miłość" odcinek 29 w czwartek, 10.10.2013, o godz. 17.30 w TV4. "Nieposkromiona miłość" odc. 29 - streszczenie ze strony novela.pl. Daniel mówi Rafaelowi i Vivianie o zleceniu zabicia Daniela Díaza Acosty. Viviana przystaje na pomysł, aby brat Rafaela udawał Chilijczyka. Alonso cieszy się, że Ximena podziela jego zdanie na temat pyszałkowatości Camili.

Camila pokazuje Rafaelowi zdjęcie kuzyna. Rafael mówi jej, że poznał go osobiście i jest mu wdzięczny za pomoc w zdobyciu dowodów przeciwko bandzie handlarzy ludźmi. Zapewnia ją także, że Daniel jest dobrym człowiekiem, który kochał żonę i z miłości do niej zmienił wyznanie.

Alonso próbuje wmówić im, że ambicja mogła zmienić jego osobowość, ale Rafael uważa za bardziej prawdopodobne, iż komuś zależało na tym, aby nie otrzymał należytego spadku i zastawił na niego pułapkę. Po wszystkim Rafael chwali się Danielowi, że pierwsza część planu przebiegła pomyślnie i z pewnością wkrótce Alonso doniesie Dionisiowi o wszystkim, co usłyszał, a ten zleci go śledzić.

Isadora ostrzega syna, aby uważał na Ximenę, bo jej uroda może zniszczyć ich zamiary o przejęciu hacjendy. Daniel rozpoznaje na szyi Juliana tatuaż, jaki miał mężczyzna, który strzelił do Miriam. Isadora zleca mecenasowi Salomonowi przygotowanie dokumentu, w którym Camila przekazuje cały swój majątek mężowi.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: