SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Nieposkromiona miłość odc. 130 - opis, streszczenie: Daniel zakażony wirusem, który zabija bydło na ranczo

Nieposkromiona miłość odc. 130 - opis, streszczenie: Daniel zakażony wirusem, który zabija bydło na ranczo

19.03.2014, godz. 02:00
Nieposkromiona miłość. Camila, Daniel
Nieposkromiona miłość. Camila, Daniel foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinek 130 w środę, 19.03.2014, o godz. 17.00 w TV6. "Nieposkromiona miłość" odc. 130 - streszczenie ze strony novela.pl. Daniel próbuje wytłumaczyć swoją nieobecność przy żonie i córce. Miriam ostrzega męża, że odejdzie od niego, jeśli nie zmieni swojego zachowania. Agustina prosi Camilę, żeby trzymała się z daleka od Daniela.

Rafael wyznaje Vivianie, że rozłąka uświadomiła mu, jak bardzo ją kocha i chce być przy niej, nawet bez ślubu. Dante jest zły na Daniela, że przysparza Miriam tyle cierpienia. Teresa proponuje mu, żeby spróbował przygotować Miriam na poznanie prawdy.

Camila nie może znaleźć szczepionki dla bydła. Rafael złości się, że Viviana podjęła decyzję o adoptowaniu Romana bez jego zgody. Amanda prosi córkę o pomoc przy udekorowaniu domu. Daniel zostaje zarażony wirusem. Camila prosi Daniela, żeby nie przyjeżdżał więcej na hacjendę.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: