SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Nieposkromiona miłość odc. 126 - opis, streszczenie: Lekarz Miriam mówi Danielowi, że jego żona ma tętniaka mózgu

Nieposkromiona miłość odc. 126 - opis, streszczenie: Lekarz Miriam mówi Danielowi, że jego żona ma tętniaka mózgu

13.03.2014, godz. 02:00
Nieposkromiona miłość. Daniel (Cristian de la Fuente), Miriam (Lisette)
Nieposkromiona miłość. Daniel (Cristian de la Fuente), Miriam (Lisette) foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinek 126 w czwartek, 13.03.2014, o godz. 17.00 w TV6. "Nieposkromiona miłość" odc. 126 - streszczenie ze strony novela.pl. Leoncio wpada w złość, gdy Aarón mówi mu, że Luz María straciła dziecko. Ojciec Anselmo obiecuje Amandzie, że dowie się, dlaczego Yago poprosił Natalię o rękę. Yago obwieszcza Ileanie i Mariano, że bierze ślub z Natalią.

Miriam dostrzega z jakim trudem Daniel opuszcza hacjendę „La Malquerida”. Agustina zachęca córkę, żeby zapomniała o Danielu i pogodziła się z rzeczywistością. Komendant Juárez zdobywa zeznanie kobiety, która widziała osobę, wychodzącą z hostelu Amandy.

Cayetano proponuje Isadorze, żeby pobrali się na Bahamach. Isadora z radością przystaje na propozycję. Dionisio próbuje przekupić Yago zegarkiem i obietnicą szczodrej zapłaty, jeśli pomoże mu przekonać do siebie Natalię. Doktor Valtierra oznajmia Danielowi, że Miriam ma tętniaka mózgu i musi nade wszystko unikać stresujących sytuacji.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: