SuperSeriale galerie Nieposkromiona miłość odc. 110 - opis, streszczenie: Camila i Daniel wyjeżdżają w podróż poślubną

Nieposkromiona miłość odc. 110 - opis, streszczenie: Camila i Daniel wyjeżdżają w podróż poślubną

19.02.2014, godz. 02:00 / aktualizacja 11.08.2014, godz. 15:59
nieposkromiona-milosc-amor-bravio-slub-camili-silvia-navarro-i-daniela
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Daniel /Andres (Cristián de la Fuente), Camila (Silvia Navarro) foto: Amor Bravio Facebook

"Nieposkromiona miłość" odcinek 110 w środę, 19.02.2014, o godz. 17.00 w TV6. "Nieposkromiona miłość" odc. 110 - streszczenie ze strony novela.pl. Dionisio próbuje zastraszyć Amandę groźbami. Cayetano ma niewielkie nadzieje na to, że Refugio była w błędzie i Pablo rzeczywiście jest jego synem. Niestety, badania DNA wykazują, że ojcem Pabla był Daniel Monterde.

Dionisio namawia Abrahama, żeby przyjechał do Meksyku i wyjaśnił sytuację z przyszłości, ale pod żadnym pozorem nie wspominał o ich rozmowie. Daniel i Camila wyjeżdżają w podróż poślubną. Cayetano zamierza wykorzystać wyniki badań, aby rozwieść się z żoną. Ileana jest zła na Rodolfa, że nie zaprosił jej na ślub Daniela i Camili.

Kiedy Rodolfo proponuje jej, żeby się rozstali, ona zarzuca mu, że wykorzystał sytuację, aby zaciągnąć ją do łóżka. Refugio namawia Rocío, żeby przyznała się do błędów i błagała męża o wybaczenie. Yago informuje Pabla, że jest synem Daniela Monterede, oraz że ich rodzice się rozwodzą, bo Cayetano odkrył zdradę Rocío.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: