SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Nieposkromiona miłość. Małżeństwo Camili i Daniela jest nieważne. Daniel wciąż jest mężem Miriam

Nieposkromiona miłość. Małżeństwo Camili i Daniela jest nieważne. Daniel wciąż jest mężem Miriam

24.02.2014, godz. 07:32
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente) foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinki 113-117 od poniedziałku, 24.02.2014, do piątku, 28.02.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 113-117 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 113 - poniedziałek, 24.02.2014, o godz. 17 w TV6

Daniel nie może się otrząsnąć po przyjeździe Miriam i jego córki. Kobieta jest w końcu szczęśliwa, bo odzyskała męża i ojca jej dziecka. Mariano czyni wyrzuty ojcu, że oddał wszystko w ręce Isadory. Cayetano zapewnia go, że Isadora jedynie zaopiekuje się jego majątkiem na czas rozwodu.

Miriam nalega, aby Daniel spał z nią w pokoju. Camila zarzuca Abrahamowi, że jednym kłamstwem zniszczył życie jej, Danielowi i swojej siostrze. Abraham tłumaczy, że oślepiała go złość i bezradność wobec pogrążonej w śpiączce siostry.

Agustina atakuje Daniela. On wyjaśnia teściowej, że jedynym winnym jest Daniel Monterde, który powierzając mu ranczo, sprowadził nieszczęście na jego rodzinę. Agustina pozostaje głucha na słowa Daniela i rozkazuje Danielowi, aby wrócił razem z żoną i córką do Chile, i nigdy nie wracał.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia


Nieposkromiona miłość odcinek 114 - wtorek, 25.02.2014, o godz. 17 w TV6

Daniel oznajmia Agustinie, że kocha Camilę i jej nie opuści. Camila mówi Abrahamowi, że jedynym sposobem na rozwiązanie zaistniałej sytuacji jest powiedzenie Miriam prawdy. Abraham nie zgadza się na to w obawie o stan zdrowia kobiety.

Abraham dowiaduje się, że rabuś, który wdarł się do domu Daniela i jego siostry działał z polecenia Dionisia. Camila żali się Vivianie, że jej małżeństwo z Danielem przestało istnieć, bo jego pierwsza żona żyje.

Daniel czyni wyrzuty Abrahamowi, że nigdy nie chciał go wysłuchać, a do tego okłamał go, że Miriam umarła. Oznajmia, że skonsultuje się zaufanego lekarza, który zbada Miriam i orzeknie, czy może poznać prawdę. Camila mówi Danielowi, że cieszy się, że odzyskał żonę i dziecko, ale zarazem bardzo ją to boli. Daniel odpowiada, że choć bardzo kochał żonę, nauczył się żyć bez niej. Camila stawia go przed trudnym wyborem – ona albo Miriam.

Przeczytaj: Otchłań namiętności. Angelique Boyer nago. Rozbierane sesje to już przeszłość - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 115 - środa, 26.02.2014, o godz. 17 w TV6


Pomimo niełatwej sytuacji, Daniel decyduje się pozostać u boku Camili. Camila ze łzami w oczach mówi mu, że obawiała się innego wyboru. Daniel zapewnia ją, że Miriam jest częścią jego przeszłości, nie teraźniejszości, dlatego zamierza poszukać lekarza, który oceni stan jej zdrowia i jak tylko będzie to możliwe, powie jej całą prawdę.

Dionisio nasyła Agustinę, żeby wyperswadowała córce z głowy pomysł pozostania przy Danielu. Camila nie pozwala matce wtrącać się do jej życia i oświadcza, że będzie walczyła o ukochanego. Miriam chce się kochać z Danielem, ale on zbywa ją wymówkami.

Mariano odwiedza Camilę, aby podnieść ją na duchu jak przyjaciel. Daniel opowiada Miriam, że Daniel Monterde mianował go swoim spadkobiercą, albowiem mylnie brał go za swojego syna. Jako iż badania DNA wykazały, że nie łączyło ich żadne pokrewieństwo, zamierza zwrócić cały majątek Camili i Pablowi. Miriam popiera decyzję Daniela, przekonana, że po wszystkim razem wrócą do Chile i zaczną wszystko od nowa.

Nieposkromiona miłość odcinek 116 - czwartek, 27.02.2014, o godz. 17 w TV6

Teresie zależy na tym, by Camila i Daniel jednak byli razem, bo wtedy ona miałaby drogę wolną do Mariana. Daniel chce, by Miriam poddano szczegółowym badaniom, by przekonać się jak wygląda jej sytuacja zdrowotna.
Leoncio robi postępy w nauce czytania i pisania. Cieszy się, że będzie mógł się kontaktować, by Isadora i Dionisio zapłacili za swoje czyny. Isadora oznajmia Cayetanowi, iż chce nabyć używany samochód. Mężczyzna obiecuje jej kupno całkiem nowego.

Daniel informuje Abrahama, że mężczyzną, który kazał go zabić był Dionisio. Wyjaśnia, iż tamten wraz z Isadorą niesłusznie obwinili o to Alonsa; prosi, by Abraham pomógł mu wymierzyć sprawiedliwość, a ten się zgadza.

Camila poznaje Agathę, dziecko Miriam. Camila może ją wziąć na ręce, a matka zapewnia małą, iż ta kobieta to jej ciocia. Lekarz informuje Amandę i Natalię, że dziewczyna jest w ciąży. Miriam zauważa, iż Camila nosi obrączkę. Dionisio cieszy się, że związek Daniela i Camili jest osłabiony. Natalia płacze z powodu swojego stanu.

Zobacz: Najseksowniejsi aktorzy z telenowel. Latynoskie ciacha pokazują boskie ciała - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 117 - piątek 28.02.2014, o godz. 17 w TV6

Dionisio obiecuje Natalii, że gdy zacznie nosić nazwisko Ferrer, jej życie się zmieni. Cayetano kupuje nowy samochód dla Isadory. Mariano odtrąca Teresę, gdyż kocha Camilę, a teraz dostał od losu szansę, którą  pragnie wykorzystać.

Agustina ponownie robi wyrzuty Amandzie, iż ta nadal tkwi w kłamstwie. Amanda mówi tylko, że ma nadzieję, iż kiedy tamta odkryje prawdę, nie będzie już za późno. Dionisio myśli w duchu, że Camila nawet sobie nie wyobraża jak szybko stanie się dla niego dostępna.

Mecenas Becerra otrzymuje akt ślubu Amandy i Hectora Gutierreza wraz z odciskami palców mężczyzny; w ten sposób da się rozpoznać, czy to ta sama osoba co Dionisio Ferrer.

Miriam wchodzi do pokoju Luzmy i poznaje Anę; przedstawia się jej jako żona Daniela, ale Ana – z typową dla dzieci szczerością – stwierdza, iż to niemożliwe, bo przecież on ożenił się z Camilą. Miriam nie wie, co powiedzieć. Daniel spotyka się z lekarzem, który ma zbadać Miriam. Camila prosi wszystkich pracowników La Malquerida o dyskrecję przy Miriam. Ta tymczasem mówi Abrahamowi, że w La Malquerida jest coś dziwnego i to ją niepokoi.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: