SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość". Isadora oskarżona o zabójstwo Alonsa. Camila i Daniel opuszczają hacjendę

"Nieposkromiona miłość". Isadora oskarżona o zabójstwo Alonsa. Camila i Daniel opuszczają hacjendę

28.01.2014, godz. 10:38
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente) foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinki 93-97 od poniedziałku, 27.01.2014, do piątku, 31.01.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 93-97 - streszczenia odcinków z całego tygodnia ze strony novela.pl. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 93 - poniedziałek, 27.01.2014

Lekarz zawiadamia Daniela i Camilę o śmierci Alonsa. Mecenas Becerra obawia się problemów, jakie mogą się pojawić, jeśli Alonso nie podpisał przed śmiercią zrzeczenia się własności hacjendy. Isadora udaje zrozpaczoną z powodu śmierci syna. Rosario rezygnuje z zapłaty od Isadory za zabicie syna. Stojąc nad ciałem syna, Isadora okazuje radość z wyeliminowania „zbędnego ciężaru”.

Francisco podejrzewa, że Isadora przyczyniła się do wypadku Alonsa i Ximeny. Rocío mówi Refugio, że Isadora kokietuje Cayetana. Komendant Juárez zamierza dowiedzieć się, czy oskarżenia Alonsa przeciwko Isadorze były słuszne

Przeczytaj: "Nieposkromiona miłość". Ślub Camili i Daniela - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 94 - wtorek, 28.01.2014

Isadora wyznaje Camili, że czuje się osamotniona po śmierci syna. Rosario rozpacza nad grobem Alonsa. Viviana mówi Aaronowi, że nie jest pewna swoich uczuć do Rafaela.

Dionisio gratuluje Isadorze znakomitego występu przed wszystkimi. Kobieta przyznaje, że śmierć Alonsa trochę ją zabolała. Dionisio jest zaintrygowany relacją Isadory z Cayetano, ale ona nie chce mu zdradzić swoich planów.

Viviana postanawia powiedzieć Rafaelowi, że go kocha. Isadora zostaje nową właścicielką hacjendy. Camila podejrzewa, że testament Alonsa został sfałszowany, ale mecenas Villavicencio zapewnia ją, że jest w błędzie, albowiem dokument został sporządzony jakiś czas przed śmiercią Alonsa, zaś akta o przejęciu w posiadanie hacjendy zostały przekazane z przez pielęgniarkę opiekującą się zmarłym.

Dionisio z cynizmem zwraca się do Isadory z propozycją zwrócenia hacjendy Camili, ale kobieta odmiana zrzeczenia się rancza.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 95 - środa, 29.01.2014


Rafael nakrywa mężczyznę, który szpieguje Amandę i odbiera mu telefon. Z wiadomości tekstowej wysłanej z aparatu odczytuje jej nadawcę – Omara, człowieka Dionisia. Isadora nakazuje Danielowi, Camili i Agustinie opuścić hacjendę. Dionisio okazuje zdziwienie złośliwym zachowaniem Isadory.

Refugio na próżno prosi Rocio, aby przyszła na ślub Pabla. Mecenas Becerra radzi Danielowi, żeby wykorzystali oskarżenie Alonsa przeciwko Isadorze o zabicie ojca Baldomero, aby policja wszczęła dochodzenie, oraz żeby zdobyli kopię testamentu, jaki Isadora poleciła przygotować Salomonowi.

Isadora namawia Dionisia, żeby rozwiódł się z Agustiną i przestali ukrywać swój romans. Jednak Dionisio zamierza pozostać przy żonie, aby osiągnąć swój prawdziwy cel – Camilę. Camila nie rozumie, dlaczego Dionisio zachowuje się dwulicowo. Daniel odpowiada jej, że Dionisio jest w niej zakochany.

Daniel i Camila wnoszą oskarżenie przeciwko Isdorze. Daniel wyjawia komendantowi Juárezowi swoją prawdziwą tożsamość oraz dlaczego uciekł z Chile i nielegalnie przekroczył granicę Meksyku.

Nieposkromiona miłość odcinek 96 - czwartek, 30.01.2014

Komendantowi Juárez ogłasza, że musi przesłuchać wszystkich, którzy donieśli na Daniela. Tymczasem ukochany Camili oskarża Isadorę o zabicie ojca Baldomero. Luzmie nie podoba się, że Piedad będzie pracowała dla Isadory. Daniel ostrzega Natalię przed Dionisiem.

Viviana wyznaje oferuje Rafaelowi, że jest w nim zakochana i chce z nim zamieszkać. Camila i Daniel składają zeznania w sprawie śmierci księdza. Próbują też zdemaskować Dionisia. Isadora zostaje oskarżona o zabójstwo syna i Ximeny. Tolentino zeznaje na policji, że w czasie wypadku Alonsa widział Isadorę w kościele. Morderczyni triumfuje.

Nieposkromiona miłość odcinek 97 - piątek 31.01.2014

Isadora ma nadzieję,że jej alibi pozwoli jej uniknąć kary za zabójstwo Alonsa i Ximeny. Camila i Daniel odkrywają, że ani Isadory ani Dionisia nie ma na hacjendzie. Rafael szykuje romantyczną noc dla Viviany. Isadora i Dionisio podpisują nową umowę z Estevez.

Camila i Daniel opuszczają La Malqueridę. Mężczyzna obiecuje ukochanej, że jeśli nie uda im się odzyskać rancza, będą mieli własną hacjendę. Agustina i Isadora kłócą się przy stole. Dionisio udaje oburzenie i staje po stronie żony.

Komendant Juarez jest przekonany, że Isadora kłamie. Chce przeprowadzić ekshumację szczątków ojca Baldomero aby sprawdzić, czy został zabity.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: