SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość". Esmeralda po latach. Leticia Calderon w telenoweli "Amor bravio" - zdjęcia

"Nieposkromiona miłość". Esmeralda po latach. Leticia Calderon w telenoweli "Amor bravio" - zdjęcia

26.08.2013, godz. 21:30
Esmeralda po latach. Leticia Calderon w telenoweli Amor bravio
"Esmeralda" po latach. Leticia Calderon w telenoweli "Amor bravio" foto: TELEVISA

"Esmeralda" powraca w nowej telenoweli "Nieposkromiona miłość". Meksykański serial "Esmeralda", który nie tylko w Polsce zdobyła ogromną popularność, przyniosła międzynarodową sławę Leticii Calderon (45l.), czyli tytułowej "Esmeraldzie". Po 15 latach od emisji "Esmeraldy" widzowie w Polsce być może będą mogli znów zobaczyć Leticię Calderon w nowej telenoweli "Amor bravio". "Nieposkromiona miłość" będzie emitowana od poniedziałku, 2.09.2013, w TV4.

Hitowa "Esmeralda" przyciągała przed telewizory nie tylko fanów latynoskich seriali. Kiedy jesienią 1998 roku telewizja TVN zaczęła emitować "Esmeraldę" w Polsce zapanowało prawdziwe szaleństwo na punkcie Leticii Calderon i Fernanda Colungi. Aktorzy grający główne roli w telenoweli stali się tak popularni, że kilka miesięcy po emisji pierwszego odcinka serialowa Esmeralda przyjechała do Polski.

>>> Telenowele wszech czasów. Najlepsze telenowele ostatnich lat - ranking

"Esmeralda" to historia miłości historię Jose Armanda i Esmeraldy. Oboje dorastali przez lata w zupełnie różnych światach, nie wiedząc, że w dzieciństwie zostali podmienieni - on trafił do bogatej rodziny Blanki i Rodolfa Peniareal, która marzyła o synu, a ona do domu ubogiej kobiety - Domingi. Życie niewidomej od urodzenia Esmeraldy nie jest łatwe. Mimo pojawiających się na jej drodze przeciwności, wyrasta jednak na piękną i mądrą kobietę.

Przypadek sprawia, że po latach na jej drodze staje przystojny, młody lekarz - Jose Armando Peniareal, który zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Jose Armando zdobywa serce niewidomej Esmeraldy, ale zanim ich miłość doczeka się szczęśliwego finału będą musieli przeżyć wiele tudnych momentów.

>>>"Nieposkromiona miłość". O czym jest "Amor bravio", nowa telenowela w TV4? - obsada, kto jest kim

Leticia Calderon dzięki roli w "Esmeraldzie" trafiła na sam szczyt sławy, a jej nazwisko poznali widzowie na całym świecie. Sukces telenoweli sprawił, że odwiedzila wiele krajów, także Polskę i została zasypana kolejnymi propozycjami. Po "Esmeraldzie" postanowiła jednak zerwać z wizerunkiem dobrej, szlachetnej dziewczyny i chętnie przyjmowała rolę czarnych charakterów.

"Amor bravio" - nowa telenowela z Leticią Calderon

W 2012 roku serialowa Esmeralda zagrała jedną z głównych ról w meksykańskiej telenoweli "Amor bravio", czyli "Nieposkromiona miłość". Jej bohaterka Isadora Lozcano to kobieta dystyngowana, z klasą, a do tego niezwykle ambitna i pozbawiona skrupułów.

Zawiera sojusz z Dionisiem Ferrerem (Cesar Evora), żeby rozwinąć turystykę na hacjendzie i ranczu byków "La Malquerida". Dlatego popycha swojego syna Alonsa (Flavio Medina) do ślubu z Camilą (Silvia Navarro), aby ograbić ją z majątku. Jest namiętna i ulega miłości. Gotowa zabić, jeśli ktoś próbuje tknąć jej własność. Pieniądze są dla niej sprawą pierwszorzędną i posunie się do wszystkiego, aby je mieć.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: