SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość". Wuj Camili oskarżony o gwałt. Pablo jest synem don Daniela

"Nieposkromiona miłość". Wuj Camili oskarżony o gwałt. Pablo jest synem don Daniela

10.02.2014, godz. 06:40
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente) foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinki 103-107 od poniedziałku, 10.02.2014, do piątku, 14.02.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 103-107 - streszczenia odcinków z całego tygodnia ze strony novela.pl. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 103 - poniedziałek, 10.02.2014

Yago uważa, że Natalia może sporo zyskać, jeśli Dionisio okaże się jej biologicznym ojcem. Isadora pilnie potrzebuje listów, jakie Rocío wysyłała do don Daniela. Agustina jest zazdrosna, gdy wyczuwa u męża perfumy Isadory. Natalia grozi Yago, że jeśli nie porozmawia z matką o ich związku, zerwie z nim. Isadora zaskakuje Cayetana listem, jaki jego żona napisała przed dwudziestoma laty do Daniela Monterde.

Przeczytaj: "Nieposkromiona miłość". Ślub Camili i Daniela - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 104 - wtorek, 11.02.2014

Cayetano nie przyjmuje do wiadomości, że Pablo nie jest jego synem. Isadora potwierdza, że w innych listach do don Daniela Rocío także wspominała o „czymś, co połączyło ich na zawsze”. Ileana uwodzi Rodolfa. Natalia mówi matce, że wróciła do Yago i być może wkrótce się pobiorą. Rocío wyznaje mężowi, że nie wie, kto jest prawdziwym ojcem Pabla, bo don Daniel ją zgwałcił. Cayteno żąda badań DNA, które rozwieją ich wątpliwości. Daniel mówi Camili, że śniła mu się Miriam.

Nieposkromiona miłość odcinek 105 - środa, 12.02.2014

Rocío prosi synów, żeby przekonali ojca do odstąpienia od pomysłu wykonania badań DNA. Dionisio rozkazuje Piedad poszukać książek, jakie leżały w pokoju Isadory. Piedad domyśla się, że Dionisio chce znaleźć listy, jakie były ukryte w środku. Camilia godzi się z matką. Refugio ma pretensje do Rocío, że wymyśliła, że don Daniel ją zgwałcił. Isadora zapewnia Cayetana, że don Daniel nie mógł zgwałcił Rocío, bo oboje bardzo się kochali.

Camila nie wierzy w to, że jej wuj był gwałcicielem i także zamierza rozmówić się z Rocío. Lekarz zaleca Luz Marii pozostać w łóżku aż do rozwiązania ciąży. Badania DNA potwierdzają, że Natalia jest córką Dionisia. Piedad mówi Camili, że posiada listy, jakie Rocío wysyłała do don Daniela.

Mariano wyznaje Camili, że Cayetano podejrzewa, że nie jest ojcem Pabla. Ponieważ Rocio oskarżyła don Daniela o gwałt sądzi, że to właśnie on jest biologicznym ojcem Pabla.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 106 - czwartek, 13.02.2014

Natalia próbuje odkryć kto mówi prawdę - jej matka czy Dionisio. Amanda boi się, że Ferrer będzie chciał odebrać jej córkę. Tymczasem mężczyzna prosi Agustinę, by zaakceptowała Natalię.

Camila zapewnia Mariana, że jej wujek nie nigdy nie skrzywdziłby Rocio. Daje mu listy jakie don Daniel pisał do kobiety. Agustina pyta Dionisia dlaczego szukał książki, w której zostały ukryte listy Daniela.

Nieposkromiona miłość odcinek 107 - piątek, 14.02.2014


Agustina wypytuje Camilę i Daniela dlaczego służąca Luzma sypia w pokoju przeznaczonym dla domowników. Camila wyjaśnia matce, że jeśli się okaże, że Pablo jest synem don Daniela, to dziewczyna ma większe prawo do hacjendy niż oni wszyscy. Isadora rozmawia z Diniosiem na temat tego jak trudno im było zdobyć "La Malquerida". Ich słowa słyszy Eleuterio. Rodolfo pociesza Natalię.

Yago mówi Rocio, że wstydzi się, iż jest członkiem takiej rodziny. Kobieta uderza go w twarz.

Camila ujawnia Agustinie, że w przeszłości Dionisio nazywał się Hector Gutierrez i był mężem Amandy.


Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: