SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość". Daniel chce odzyskać Camilę. Alonso knuje z Dionisiem

"Nieposkromiona miłość". Daniel chce odzyskać Camilę. Alonso knuje z Dionisiem

09.12.2013, godz. 07:45
Nieposkromiona miłość odc. 44. Camila ( Silvia Navarro), Daniel (Cristian de la Fuente)
Nieposkromiona miłość odc. 44. Camila ( Silvia Navarro), Daniel (Cristian de la Fuente) foto: YouTube

"Nieposkromiona miłość" odcinki 69-73 od poniedziałku, 9.12.2013, do piątku, 13.12.2013, o godz. 17.30 w TV4.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 69-73 - streszczenia odcinków z całego tygodnia ze strony novela.pl. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 69 - poniedziałek, 9.12.2013

Agustina urządza Camili kolejną awanturę o jej męża oraz jej kochanka. Mecenas Salomón wyznaje Alonsowi, że jest synem służącej, z którą jego ojciec zdradził Isadorę. Jego prawdziwa matka, Elisa, wierzyła, że postępuje dobrze, oddając syna pod opiekę swojej pani. Dodaje także, prawdopodobnie Isadora zabiła swojego męża, a jego ojca.

Dionisio stara się przekonać Aaróna (którego bierze za Daniela), że prawdziwymi winowajcami jego niedoli są Isadora i Alonso, a on jedynie znalazł się na niewygodnej pozycji przez to, że zainteresował się kupnem hacjendy. Isadora planuje usidlić Cayetana Albarrana, aby oskubać go z pieniędzy.

Daniel nie zamierza spocząć, dopóki Camila nie przekona się, że jego uczucie do niej było prawdziwe. Alonso przypomina sobie, jak przez całe dzieciństwo był szykanowany przez Isadorę.

Przeczytaj: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 70 - wtorek, 10.12.2013

Daniel dąży do przekonania Camili, iż powinni walczyć o ich miłość. Camila namawia Piedad, aby swoim zeznaniem przyczyniła się do skazania Leoncia także za zabicie Juliana. Piedad opowiada Luz Marii o jej ojcu. Alonso prosi Ximenę o rękę i zostaje przyjęty.

Viviana i Rafael odwiedzają Daniela, żeby poinformować go o planowanym spotkaniu Aarona z Dionisiem. Daniel uważa, że Aarón powinien udawać, że wierzy w niewinność Dionisia, aby ten dał mu dowody przeciwko Isadorze i Alonsowi.

Alonso po raz pierwszy stawia się matce i zarzuca jej, że traktuje go jak śmiecia. Isadora domyśla się, że Alonso musiał dowiedzieć się o czymś, co zmieniło jego zachowanie. Dionisio uświadamia kobietę, że będzie musiała rozważyć możliwość usunięcia Alonsa ze swoich planów, jeśli zacznie im przeszkadzać.

Alonso mówi Ximenie, że Dionisio i Isadora są bardzo niebezpieczni. Daniel robi się zazdrosny, gdy Camila oznajmia mu, że wychodzi z Marianem i jego córką. Dionisio chytrze proponuje Alonsowi, aby wyeliminowali Isadorę.

Zobacz: "Nieposkromiona miłość". Pierwsza noc Camili i Daniela - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 71 - środa, 11.12.2013

Alonso proponuje Dionisiowi, żeby oskarżyli Isadorę o zabicie ojca Baldomero oraz ucięcie języka Leonciowi. Dionisio nakazuje Alonsowi, żeby był posłuszny matce, a on przekona świadków, którzy widzieli jak kobieta trwale okalecza Leoncia, do złożenia zeznań.

Viviana ma nadzieję, że Camila wybaczy jej zdradę, gdy wyjaśnią wszystkie niejasności. Alonso znajduje Daniela na hacjendzie. Daniel mówi mu, jak się naprawdę nazywa i próbuje przeciągnąć go na swoją stronę. Alonso obiecuje dostarczyć dowody przeciwko Dionisiowi i Isadorze w zamian za oczyszczenie z winy.

Ximena zaprasza Camilę na swój ślub. Mecenas Becerra uświadamia Amandę, że jej córka odrzuca zaloty Rodolfo, bo jest zakochana w Yago. Dionisio jest zaskoczony widokiem Amandy z Becerrą.

Nieposkromiona miłość odcinek 72 - czwartek, 12.12.2013

Dionisio rozpoznaje żonę. Natalia oddaje cnotę Yago. Mąż wypytuje Augustinę o Amandę. Po kolejnej kłótni z matką Pablo chce odejść z domu. Osvaldo demaskuje Dionisio przed Camilą.

Nieposkromiona miłość odcinek 73 - piątek, 13.12.2013

Osvaldo opowiada Camili o planie Isadory. Pijany Francisco pojawia się na ranczo. Dionisio proponuje Natalii pracę. Amanda każe mu się trzymać z dala od córki i grozi mu więzieniem. Luzma prosi Daniela o zatrudnienie Pabla.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: