SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość". Camila porwana przez Bruna. Wypadek Ximeny i Alonsa - zdjęcia

"Nieposkromiona miłość". Camila porwana przez Bruna. Wypadek Ximeny i Alonsa - zdjęcia

11.01.2014, godz. 10:35
Nieposkromiona miłość. Camila (Silvia Navarro)
Nieposkromiona miłość. Camila (Silvia Navarro) foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinki 83-87 od poniedziałku, 13.01.2014, do piątku, 17.01.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 78-87 - streszczenia odcinków z całego tygodnia ze strony novela.pl. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 83 - poniedziałek, 13.01.2014

Bruno porywa Camilę na rozkaz Isadory i Ximeny. Samej Camili wmawia jednak, że pomysł porwania wyszedł od Alonsa. Alonso otrzymuje propozycję pomocy w sprawie oskarżenia i zostaje umówiony na spotkanie w hotelu. Rafael, Viviana i Mariano domyślają się, że Camila została porwana.

Isadora usiłuje wmówić Agustinie, że Alonso może szukać zemsty na byłej żonie. Dionisio rozkazuje pracownikom hacjendy rozpocząć poszukiwania. Aarón myśli, że to Dionisio stoi za porwaniem Camili, ale Daniel jest innego zdania. W hotelu Alonso spotyka matkę. Kobieta mierzy do syna pistoletem i zmusza go, aby powiedział Danielowi, że odzyska Camilę, jeśli odda hacjendę.

Alonso posłusznie wykonuje rozkaz matki. Daniel oskarża go o zdradę. Alonso wypomina Isadorze, że całe życie wysługiwała się nim oraz zarzuca jej, że zabiła jego ojca. Isadora broni się, ale Alonso jej nie ufa i oznajmia, że jedyne, co trzyma go przy życiu to miłość do Camili, dla której byłby zdolny nawet zabić.

Przeczytaj: "Nieposkromiona miłość". Ślub Camili i Daniela - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 84 - wtorek, 14.01.2014
Wszyscy są zaniepokojeni zniknięciem Camili. Daniel jest gotowy zrzec się majątku na rzecz Alonsa, jeśli to zwróci Camili wolność. Mecenas Becerra radzi mu, żeby nie ulegał szantażom. Rafael i Viviana są tego samego zdania, lecz Daniel odpowiada im, że nie widzi innego wyjścia.

Daniel przychodzi na hacjendę, aby obwieścić wszystkim, że jest jej dziedzicem. Mecenas Becerra demaskuje Dionisia w obecności Agustiny. Prawnik opowiada o jego planie przekształcenia hacjendy w centrum turystyczne oraz próbie zabicia Daniela i zamiarze ograbienia Camili ze spadku.

Daniel jest gotowy wręczyć Alonso papiery własnościowe hajendy, ale najpierw żąda rozmawiać z Camilą. Camila mówi Danielowi, żeby nie rezygnował dla niej ze spadku. Bruno uderza Camilę, żeby zamilkła. Agustina wręcza Danielowi pistolet oraz prosi, żeby zwrócił jej córkę całą i zdrową.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 85 - środa, 15.01.2014
Isadora obiecuje Ximenie, że jak tylko Alonso przejmie w posiadanie hacjendę, umieszczą go w szpitalu psychiatrycznym, sprzedadzą posiadłość i podzielą się zyskami. Dionisio domyśla się, że Isadora musiała pomagać synowi i domaga się wyjaśnień. Kobieta przyznaje się do zaplanowania porwania za jego plecami oraz obiecuje, że pomoże mu zostać bohaterem w oczach Camili.

Dionisio spieszy na ratunek Camili. Bruno zastawia na niego pułapkę i wypuszcza byki. Dionisio ratuje Camilę, ale sam zostaje ranny w nogę. Ximena wmawia Alonsowi, że Isadora zmusiła ją do pomocy. Camila zostaje przewieziona do szpitala. Alonso dzwoni do Daniela, żeby umówić się na spotkanie. Daniel nazywa go oszustem i grozi, że skończy w więzieniu.

Alonso planuje ucieczkę. Ximena prosi, żeby zabrał ją ze sobą. Isadora śledzi ich swoich samochodem. W pobliżu skarpy Isadora próbuje zepchnąć ich z drogi. Uwięzieni wewnątrz pojazdu Alonso i Ximena spadają w przepaść. Samochód eksploduje.

Nieposkromiona miłość odcinek 86 - czwartek, 16.01.2014

Viviana mówi Camili, że Daniel zrzekł się praw do Malqueridy, żeby ją odzyskać. Acosta Kłóci się z Isadorą, a Cayetano staje w jej obronie. Mariano wyznaje Camili miłość. Komisarz Juarez informuje Isadorę i Agustinę o wypadku Ximeny i Alonsa. 

Nieposkromiona miłość odcinek 87 - piątek 17.01.2014

Dionisio grozi Isadorze. Amanda wyznaje Osvaldo, że musi opuścić miasto. Nie zauważa, że ich rozmowę podsłuchuje Dionisio. Rocio prosi Refugio, by ustalił kim tak naprawdę jest Isadora.

Daniel przekazuje Camili wiadomość o wypadku Ximeny i Alonsa. Ciężko ranny Alonso trafia do szpitala. Ximena umiera. Camila i Viviana muszą zidentyfikować ciało mężczyzny.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: