SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość". Camila i Daniel wyznają sobie miłość

"Nieposkromiona miłość". Camila i Daniel wyznają sobie miłość

21.10.2013, godz. 06:59
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Daniel /Andres (Cristián de la Fuente), Camila (Silvia Navarro)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Daniel /Andres (Cristián de la Fuente), Camila (Silvia Navarro) foto: Amor Bravio Facebook/ Televisa

"Nieposkromiona miłość" odcinki 36-40 od poniedziałku, 21.10.2013, do piątku, 25.10.2013, o godz. 17.30 w TV4.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) Boyer) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 36-40 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"? Camila i Daniel całują się i mówią szczerze o swoich uczuciach.

Nieposkromiona miłość odcinek 36 - poniedziałek, 21.10.2013
Julian śledzi Daniela. Agustina informuje Camilę, że zaoferowała Isadorze gościnę u nich na hacjendzie, gdyż ktoś podłożył ogień pod jej dom. Camila nie chce mieszkać pod jednym dachem z mężem i teściową. Planuje zainstalować ich w domku na wsi.

Leoncio posuwa się do szantażu, aby wymusić na Alonso wypłatę obiecanej sumy. Agustina żali się córce, że przez problemy z hacjendą, jej relacje z Dionisiem oziębiły się. Mariano proponuje Camili, aby otworzyła przed nim księgi hacjendy, a on nauczy ją, jak je prowadzić.

Rafael namawia Daniela, żeby nie igrał z uczuciami Camili i wyznał jej swoją prawdziwą tożsamość. Obiecuje, że jeśli Camila go zaakceptuje, przestanie o nią zabiegać. Lecz jeśli tak się nie stanie, on będzie musiał zapomnieć o niej.

Leoncio zabija Juliana, aby chronić własną skórę – Julián wiedział, że Leoncio zabił jego brata bliźniaka, Fidencia, żeby udaremnić jego ślub z Piedad. Daniel i Rafael widzą jak Leoncio zakopuje ciało Juliana. Mecenas Salomon wręcza Isadorze podrobiony testament Camili.

Zobacz: "Nieposkromiona miłość". Pierwszy pocałunek Camili i Daniela z "Amor bravio" - WIĘCEJ ZDJĘĆ

Nieposkromiona miłość odcinek 37 - wtorek, 22.10.2013

Rodzice Pabla nie zgadzają się na wyjazd syna z kraju z powodu nieszczęśliwej przygody z córką kucharki. Rafael wyznaje Camili miłość oraz motywy, dla których zwlekał z okazaniem jej swoich uczuć.

Camila uprzedza męża, że jego biuro na hacjendzie zostaje zamknięte, a karta kredytowana będzie zablokowana do czasu, aż nie pokaże jej faktur na trzy miliony dolarów. Obiecuje mu jednak sowitą odprawę za lata przepracowane na hacjendzie. Alonso wpada w złość i usiłuje podnieść rękę na Camilę. Agustina pojawia się w odpowiednim momencie i przegania zięcia.

Patrz też: "Nieposkromiona miłość". Silvia Navarro i Cristian de la Fuente - gwiazdy telenoweli "Amor bravio" - zdjęcia

Daniel pociesza Luz Maríę. Namawia ją, żeby poszukała kogoś, komu będzie mogła zaufać i wyżalić się ze swoich trosk. Camila daje Isadorze i Alonsowi tydzień na opuszczenie hacjendy i proponuje jej gościnę w domku, jaki otrzymała w spadku od don Daniela.

Isadora pokazuje synowi fałszywy testament Camili i namawia go, żeby czym prędzej zajęli się jego uprawomocnieniem. Rodolfo pokazuje Camili zwłoki Juliana. Camila rozpoznaje w nim mężczyznę, który śledził ją, Rafaela i Vivianę. Policja przyjeżdża na hacjendę, aby zabrać ciało zmarłego. Natalia zgłasza się do jego identyfikacji.

Nieposkromiona miłość odcinek 38 - środa, 23.10.2013
Camila, Natalia i Rodolfo pomagają policji zidentyfikować ciało Juliana oraz wyjaśnić cel jego pobytu w okolicach hacjendy „La Malquerida”. Ileana jest gotowa zawalczyć o uczucie Pabla, zanim ten ostatecznie opuści dom.

Dionisio nakazuje Danielowi zabrać wszystkie rzeczy Juliana z hostelu i przynieść je do jego domu. Leoncio nie chce, żeby Piedad angażowała się w temat zmarłego brata Fidencia. Irene namawia Pabla, żeby przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych dowiedział się, co tak naprawdę zatrzymało Luz Maríę.

Leoncio przejmuje się anonimowym telefonem, z którego policja dowiedziała się o dokładnym miejscu pochówku Leoncia. Zastanawia się, kto mógł zobaczyć jak zakopuje ciało zmarłego. Danielowi nie udaje się wykonać polecenia Dionisia.

Camila dziękuje Andresowi za kwiaty i liścik. Zaintrygowana, pyta go, czy wyznanie miłości przelane na papier było szczere. Gdy słyszy, że tak, wyznaje mu swoją miłość i pozwala się pocałować. Oboje postanawiają utrzymywać swój związek w sekrecie.

Nieposkromiona miłość odcinek 39 - czwartek, 24.10.2013

Alonso tłumaczy Dionisiowi, że to nie Daniel zabił Juliana, ale Leoncio z prywatnych powodów. Ferrer zleca Andresowi zamordowanie Daniela Diaza. Ximena jest w szoku gdy niespodziewanie spotyka Bruna.

Nieposkromiona miłość odcinek 40 - piątek, 25.10.2013
Agustina zaprasza Brunona na hacjendę „La Malquerida”. Isadora gardzi mieszkaniem, jakie zaoferowała jej Camila i odlicza już godziny do śmierci synowej. Ximena złości się na matkę, że ściągnęła Brunona na ranczo. Leoncio wykrada z pokoju Andresa list od don Daniela Monterde.

Na hacjendzie odbywają się dożynki. Po wygłoszeniu przemówienia Camila zostaje wezwana do chorego byka. Pablo nie wierzy w nagłe poczucie powołania Luz Marii i konfrontuje ją. Ona nie chce mu niczego wyjaśniać i prosi, żeby zostawił ją w spokoju.

Camila zostaje zaatakowana przez byka, którego Isadora celowo wypuściła z zagrody. Andrés spieszy na ratunek Camili. Isadora chwali się synowi, że nadeszła chwila, w której on przejmie cały majątek w posiadanie. Cynicznie dodaje, że będzie mógł poszukać pocieszenia po stracie żony w ramionach jej siostry, Ximeny.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: