SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Nieposkromiona miłość". Alonso w szpitalu poznaje biologiczną matkę, Rosario

"Nieposkromiona miłość". Alonso w szpitalu poznaje biologiczną matkę, Rosario

20.01.2014, godz. 07:10
Nieposkromiona miłość. Alonso (Flavio Medina)
Nieposkromiona miłość. Alonso (Flavio Medina) foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinki 88-92 od poniedziałku, 20.01.2014, do piątku, 24.01.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 88-92 - streszczenia odcinków z całego tygodnia ze strony novela.pl. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 88 - poniedziałek, 20.01.2014

Camila zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała mężczyzny, który ją porwał. Lekarz informuje Isadorze, że choć jej syn miał paraliż czterokończynowy, sprawność jego umysłu została nienaruszona. Komendant Juárez dochodzi do wniosku, że Bruno i Ximena działali w zmowie. Isadora namawia pielęgniarkę Rosario, żeby zabiła jej syna. Próbuje przekonać ją rzekomym paktem o dokonaniu eutanazji, jaki zawarła z synem.

Camila i Agustina dowiadują się, że Ximena była poszukiwana przez policję za kradzież i oszustwa. Daniel ostrzega Dionisia, że będzie cierpliwie czekał, aż popełni błąd, aby go pogrążyć. Zapowiada mu, że odzyska Malqueridę. Rosario przytula Alonsa i mówi mu, że jest jego biologiczną matką.

Przeczytaj: "Nieposkromiona miłość". Ślub Camili i Daniela - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 89 - wtorek, 21.01.2014

Leoncio zostaje uznany za winnego zgwałcenia Luz Marii, więc jego wyrok ulega przedłużeniu. Omar ostrzega Dionisia, że Amanda knuje z. Isadora informuje Dionisia, że przekupiła pielęgniarkę, by zabiła Alonsa.

Mężczyzna ostrzega ją, że dużo ryzykuje. Alonso odzyskuje przytomność. Wyznaje Rosario, że powinien porozmawiać z Camila. Wie bowiem, że to Isadora, która udawała jego matkę, chciała go zabić.Isadora oferuje Rosario więcej pieniędzy, by pozbyła się Alonsa i  zachowała to dla siebie.

Nieposkromiona miłość odcinek 90 - środa, 22.01.2014

Daniel kłóci się z ojcem i każe mu się wynosić z Malqueridy. Dionisio namawia Isadorę, żeby złożyła doniesienia na Alonsa. Pablo prosi matkę o dokumenty potrzebne do zawarcia ślubu. Rosario wyznaje Alonso, że jest jego prawdziwą matką.

Viviana nie jest pewna kogo kocha - Aarona czy Rafaela. Aaron uważa, że to ze strachu przed miłością Viviana wypiera się swoich uczuć do Rafaela.

Alonso mówi Rosario, że Isadora chce go zabić. Lekarz wyjaśnia mu, że do końca życia może pozostać sparaliżowany.Dionisio podsuwa Agustinie pomysł, żeby oskarżyła Alonsa o próbę zabicia Ximeny. Alonso przysięga sobie, że Isadora nie wygra.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 91 - czwartek, 23.01.2014

Mariano wyznaje Camili, że chciał ją poślubić i razem z nią adoptować Romana.Camila radzi Vivianie, by szczerze porozmawiała z Aaronem o swoich uczuciach. Becerra zostaje zraniony na zlecenie Dionisia.

Alonso pyta Rosario, czy byłaby w stanie zrobić wszystko dla swojego syna. Alonso wyznaje komisarzowi Juarezowi, że to Isadora stoi za wypadkiem jego i Ximeny.

Nieposkromiona miłość odcinek 92 - piątek 24.01.2014

Isadora przybywa do Malqueridy. Mieszkańcy hacjendy nie rozumieją co ona tu robi. Isadora zapewnia Cayetano o swojej miłości. Mężczyzna wpada w jej pułapkę i postanawia zostać jej obrońcą. Dionisio próbuje zastraszyć Amandę. Agustinie nie podoba się, że Daniel zasiada przy stole na miejscu Monterdego.

Na wieść o ataku na mecenasa Becerrę Alonso zaczyna podejrzewać, że to robota Isadory i Dionisia. Rosario kradnie potas ze szpitala. Alonso dostrzega w szpitalu Camilę. Chce z nią porozmawiać.


Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

 REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: