SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Nieposkromiona miłość. Agustina przyłapuje Dionisia z Isadorą. Luzma zostawia Pabla

Nieposkromiona miłość. Agustina przyłapuje Dionisia z Isadorą. Luzma zostawia Pabla

31.03.2014, godz. 07:36
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente)
Nieposkromiona miłość (Amor bravio). Ślub Camili (Silvia Navarro) i Daniela (Cristian de la Fuente) foto: TELEVISA

"Nieposkromiona miłość" odcinki 138-142 od poniedziałku, 31.03.2014, do piątku, 4.04.2014, o godz. 17.00 w TV6.  Co się wydarzy w telenoweli "Nieposkromiona miłość" ("Amor bravio")? Jak potoczą się losy Camili (Silvia Navarro) i Daniela/Andresa (Cristian de la Fuente). "Nieposkromiona miłość" odc. 138-142 - streszczenia odcinków z całego tygodnia. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu "Nieposkromiona miłość"?

Nieposkromiona miłość odcinek 138 - poniedziałek, 31.03.2014, o godz. 17 w TV6

Dionisio zostaje wyrzucony z hacjendy. Planuje przeprowadzić się do domu w Metepec. Daniel nie chce zostawiać Camili. Ojciec Anselmo sugeruje Rafaelowi, żeby pozwolił Romanowi zamieszkać z nim do czasu odbudowy sierocińca. Agustina ma wyrzuty sumienia, że dała się omamić przez Dionisia. Obiecuje Camili, że pozbędzie się męża, lecz tymczasem zamieszka z nim będzie udawała, że jest po jego stronie.

Dionisio nakazuje Isadorze, żeby po wyjściu z więzienia czym prędzej wysłała swojego niefrasobliwego męża na drugi świat i zajęła jego hacjendę. Teresa i Dante spędzają razem noc. Agustina wmawia mężowi, że miała kłótnię z córką, a kiedy ta kazała jej wybrać między nią a nim, wybrała jego.

Zobacz: "Prawdziwe uczucie". Pierwsza noc Nikki i Guzmana - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 139 - wtorek, 1.04.2014, o godz. 17 w TV6

Irene podpowiada Luz Marii, żeby spróbowała kochać się z mężem po wypiciu kilku kieliszków alkoholu. Daniel składa zeznania w sprawie śmierci ojca Baldomero. Teresa mówi ojcu Anselmo o tym, że poszła do łóżka z Dante, choć kocha Mariana i czuje się przez to zagubiona.

Isadora podtrzymuje, że jest niewinna i przerzuca oskarżenia na syna. Sąd zwraca jej wolność. Agustina dowiaduje się, że Dionisio zastraszył Chonitę, żeby zeznawała na korzyść Isadory. Dionisio obiecuje żonie, że zajmie się ubezpieczeniem jej zmarłej przyjaciółki. Isadora naśmiewa się z Camili i Daniela. Daniel uprzedza kobietę, że zdobędzie niepodważalne dowody i następnym razem nie pójdzie jej tak łatwo. Dionisio rozkazuje Yago, aby oświadczył się Natalii. Camila mówi Danielowi, że jak tylko wyjedzie do Chile, ich związek przestanie istnieć.

Przeczytaj: Otchłań namiętności. Angelique Boyer nago. Rozbierane sesje to już przeszłość - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 140 - środa, 2.04.2014, o godz. 17 w TV6

Hipolito i Piedad ogłaszają swoje zaręczyny; Pablo proponuje wznieść toast za teściów. Miriam stwierdza, iż jest coś cudownego w tym, że każdy kto przybywa do La Malquerida żeni się lub wychodzi za mąż. Rocio ciężko znosi fakt, iż Yago ją odtrąca. Pablo przygotowuje niespodziankę dla Luzmy.

Dionisio jest zdziwiony widokiem Amandy w towarzystwie mecenasa Becerry; Tamten mu wyjaśnia, żo oboje są parą. Luzma i Pablo wychodzą wieczorem się zabawić; dziewczyna wyraźnie za dużo pije. Młodzi ponownie próbują się kochać, ale Luzma nagle wyrzuca Pabla z łóżka i nazywa go Leonciem.

Miriam przynosi Marianowi ciasteczka. Ten zaprasza ją na rodzinny obiad – pierwszy w nowym domu. Miriam dziękuje Camili za to wszystko, co zrobiła dla niej oraz za opiekę i miłość wobec Daniela. Daniel definitywnie żegna się z Camilą. Oboje przytulają się bardzo zakochani i głęboko zasmuceni. Dionisio i Isadora zamykają się, a potem namiętnie całują.

Zobacz: Najseksowniejsi aktorzy z telenowel. Latynoskie ciacha pokazują boskie ciała - zdjęcia

Nieposkromiona miłość odcinek 141 - czwartek, 3.04.2014, o godz. 17 w TV6

Agustina nakrywa Isadorę i Dionisia; robi im wyrzuty. Dionisio przywiązuje Agustinę do łóżka. Pablo wyznaje Marianowi, że jest zdesperowany, bo nie wie, kiedy skończy się jego koszmar z Luzmą; czuje, iż ją traci. Luzma mówi Mayalen, że podjęła pewną decyzję dotyczącą jej i Pabla i chce z nią o tym porozmawiać.

Daniel mówi Ágacie, iż powinni dogadzać Miriam, gdyż – niestety – jej stan jest poważny i nic nie można na to poradzić. Niania dziewczynki to słyszy. Natalia przekonuje Dionisia, że nie powinien przetrzymywać Agustiny w zamknięciu. Camila prosi Daniela o ostatni pocałunek.

Nieposkromiona miłość odcinek 142 - piątek, 4.04.2014, o godz. 17 w TV6

Hipolito pyta Piedad, czy sądzi, że Camila może związać się z Marianem. Kobieta odpowiada, iż ta nie wygląda na zakochaną, lecz mogłaby dać mu szansę. Rodolfo mówi Pablowi, że skoro Luzma chce się rozstać, musi chodzić o coś poważnego. Radzi mu, by zgodził się na rozstanie; przynajmniej chwilowe, by dziewczyna trochę się uspokoiła.

Luzma prosi Mayalen, by pomogła Pablowi zapomnieć o niej. Dionisio informuje Isadorę, iż Agustina uciekła. Isadora boi się, że tamta pójdzie do Cayetana i powie mu o ich schadzkach. Agustina oznajmia Osvaldo i Amandzie, iż już wie, że Dionisio ma w gabinecie pewną czarną aktówkę i nawet zdołała zapamiętać szyfr.

Ileana odkrywa, iż Isadora podaje do herbaty Cayetana jakieś krople; prosi ją, by wyjaśniła jej, co to za krople. Leoncio zapewnia, że jeżeli policja nie potrafiła nic zdziałać w sprawie Isadory, on będzie musiał uciec z więzienia. Daniel rozmawia z Dante; zapewnia go, iż chce, by Abraham jak najszybciej opuścił więzienie. Miriam to słyszy i pyta o kim on mówi. Daniel uspokaja kobietę, a potem wyjaśnia o kogo chodzi.

Dionisio oskarża Agustinę o oszustwo. Daniel opowiada Camili, że Dionisio zastawił pułapkę na jej matkę, która pewnie trafi do więzienia. Amanda nie wie, czy na posłuchać rady Becerry i ukrywać prawdę przed Natalią. Pablo informuje swoją matkę i nianię o jego decyzji odnośnie Luzmy.

Chcesz wiedzieć więcej o telenowelach? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: