SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "To nie koniec świata". Tragiczny koniec "To nie koniec świata. Wypadek Anki. Zginie na oczach Pawła?

"To nie koniec świata". Tragiczny koniec "To nie koniec świata. Wypadek Anki. Zginie na oczach Pawła?

01.12.2013, godz. 21:29
To nie koniec świata odcinek 13. Anka (Karolina Gorczyca)
To nie koniec świata odcinek 13. Anka (Karolina Gorczyca) foto: Aktiv Media/ ipla.tv

Dramatyczny finał serialu "To nie koniec świata". W ostatnim 13 odcinku "To nie koniec świata" Anka (Karolina Gorczyca) i Paweł (Krystian Wieczorek) nareszcie razem cieszą się swoim szczęściem i snują plany na przyszłość. Zakochana Szostakowska chce nawet przeprowadzić się z Pawłem do Warszawy. Kiedy wszystko zaczyna się układać dochodzi do tragicznego wypadku. Anka na oczach Pawła zostaje potrącona przez samochód. Czy Anka z "To nie koniec świata" przeżyje?

"To nie koniec świata" ostatni odcinek 13 - niedziela, 1.12.2013, o godz. 22 w Polsacie

Triumf miłości Anki i Pawła w ostatnim odcinku "To nie koniec świata", a tuż po szczęśliwym pojednaniu i romantycznym wyznaniu uczuć w świetle księżyca makabryczny wypadek, który stawia pod znakiem zapytania przyszłość tej pary.

W 13 odcinku "To nie koniec świata" zakochani coraz mocniej angażują się w związek. Oboje są już pewni, że chcą ze sobą być i będą walczyć z całym światem o tę miłość. Niestety zły los szybko daje o sobie znać...

Przeczytaj: Będzie 2 sezon "To nie koniec świata"

Po kolejnej namiętnej nocy Szostakowska i Anuszkiewicz spędzają razem każdą wolną chwilę. Niestety czas muszą dzielić między Warszawę i Białą Podlaską. Chociaż Paweł zrezygnował już z pracy w firmie, to po skandalu z Damianem (Alan Andersz) i szybkiej reakcji, która spotkała się w mediach z dużym uznaniem, szef (Aleksander Mikołajczak) chce zatrzymać menadżera.

Widząc szczęście swojej córki, Kazimierz (Artur Dziurman) radzi jej, by przeniosła się do stolicy. Szostakowskiemu ciężko rozstać się z ukochaną jedynaczką, ale nie chce też zatrzymywać jej w Białej Podlaskiej. Paweł szaleje ze szczęścia, że przyszły teść udziela im swojego błogosławieństwa.

Patrz: ''To nie koniec świata''. Paweł już nie kocha Anki?

Anka postanawia znaleźć w Warszawie pracę. Prosi o pomoc Remika (Marcin Bosak), który podczas ostatniego pobytu w Warszawie oferował jej posadę trenera piłkarskiego. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zniszczyć miłości Anki i Pawła... A jednak.

W finałowej scenie ostatniego odcinka "To nie koniec świata" Anuszkiewicz zabiera ukochaną na romantyczny spacer. Nagle dochodzi do tragedii. Randkę zakochanych przerywa pędzący samochód, który wjeżdża w Ankę na oczach Pawła. Jak czytamy w "Świecie Seriali" z ust przerażonego mężczyzna wydobywa się krzyk rozpaczy...

Czy Anka przeżyje wypadek? O tym widzowie dowiedzą się w 2 sezonie "To nie koniec świata". Nie wiadomo jeszcze jak scenarzyści pokierują losami Anki, ale mało prawdopodobne, żeby uśmiercili główną bohaterkę serialu.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: