SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "To nie koniec świata" online odcinek 9 na ipla.tv w internecie za darmo od 27.10.2013

"To nie koniec świata" online odcinek 9 na ipla.tv w internecie za darmo od 27.10.2013

28.10.2013, godz. 06:50
To nie koniec świata. Krystian Wieczorek
To nie koniec świata. Krystian Wieczorek foto: AKPA

"To nie koniec świata" online odcinek 9 serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv.  "To nie koniec świata" odc. 9 w Polsacie w niedzielę, 3.11.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji "To nie koniec świata" 9 odcinek online za darmo na ipla.tv - oto link:

Zobacz: "To nie koniec świata" odc. 9 ONLINE ZA DARMO w internecie na ipla.tv >>>

"To nie koniec świata" odcinek 9 - streszczenie, co się wydarzy?

 

Aresztowanie Saszy (Paweł Ferens) okazuje się pomyłką. Darek (Eryk Lubos) postanawia oświadczyć się Uli (Magdalena Lamparska) wcześniej chce jednak znaleźć romantyczne miejsce na tę wyjątkową randkę. Tymczasem jego ukochana jest zaniepokojona. Obawia się, że chłopak chce ją rzucić.

Anka (Karolina Gorczyca) i trenowana przez nią drużyna zdobywają puchar gminy. Z tej okazji Paweł (Krystian Wieczorek) zaprasza do Białej Podlaskiej znajomego łowcę sportowych talentów. Mężczyzna chce zabrać do szkoły piłkarskiej w Warszawie jednego z młodych zawodników, ale Szostakowska ostro się temu sprzeciwia.

Anuszkiewicz po kolejnej kłótni z Anną postanawia przyjąć propozycję Kamili (Ada Fijał). Jedzie na na rozmowę o pracę w jej nowej firmie. W stolicy spotyka się z ojcem (Jerzy Schejbal), Zoją (Joanna Orleańska) i swoją matką - Irminą.

"To nie koniec świata" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: