SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "To nie koniec świata" online odcinek 7 na ipla.tv za darmo w internecie od 15.10.2013

"To nie koniec świata" online odcinek 7 na ipla.tv za darmo w internecie od 15.10.2013

15.10.2013, godz. 21:47
To nie koniec świata odcinek 7. Paweł (Krystian Wieczorek), Kamila (Ada Fijał), Anka (Karolina Gorczyca), Ula (Magdalena Lamparska)
To nie koniec świata odcinek 7. Paweł (Krystian Wieczorek), Kamila (Ada Fijał), Anka (Karolina Gorczyca), Ula (Magdalena Lamparska) foto: Polsat

"To nie koniec świata" online odcinek 7 serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv. "To nie koniec świata" odc. 7 w Polsacie w niedzielę, 20.10.2013, o godz. 22.00. Przed premierą w telewizji, od wtorku 15.10.2013, "To nie koniec świata" 7 odcinek online za darmo na ipla.tv - oto link:

Zobacz: "To nie koniec świata" odc. 7 ONLINE ZA DARMO w internecie na ipla.tv >>>

"To nie koniec świata" odcinek 7 - streszczenie, co się wydarzy?

Ula (Magdalena Lamparska) wciąż kłóci się z Darkiem (Eryk Lubos), który jest zazdrosny o jej przyjaźń z Saszą (Paweł Ferens). Po namiętnej nocy spędzonej z Pawłem (Krystian Wieczorek) Anka (Karolina Gorczyca) robi wszystko, by ojciec nie przyłapał jej w ramionach mężczyzny.

Paweł zamierza pomóc Halinie (Dorota Pomykała) i Stanisławowi (Marek Frąckowiak) którzy mają kłopoty finansowe. Zaprasza do ich pensjonatu kilku znajomych ze stolicy.

Do Białej Podlaskiej przyjeżdżają m.in. Artur (Kamil Kula), jego zazdrosna narzeczona Eliza oraz Kamila (Ada Fijał). Prawniczka robi wszystko, by odzyskać dawnego kochanka. Anka jest zaniepokojona jej obecnością. Wieść o przyjeździe gości z Warszawy obiega całą okolicę. Z tego powodu w pensjonacie zjawia się nawet sam burmistrz (Paweł Królikowski).

"To nie koniec świata" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: