SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "To nie koniec świata" online odcinek 11 na ipla.tv za darmo w internecie od 10.11.2013

"To nie koniec świata" online odcinek 11 na ipla.tv za darmo w internecie od 10.11.2013

11.11.2013, godz. 08:15
To nie koniec świata odc. 11. Anka (Karolina Gorczyca)
To nie koniec świata odc. 11. Anka (Karolina Gorczyca) foto: ipla.tv

"To nie koniec świata" online odcinek 11 serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv.  "To nie koniec świata" odc. 11 w Polsacie w niedzielę, 17.11.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji "To nie koniec świata" 11 odcinek online za darmo na ipla.tv - oto link:

Zobacz: "To nie koniec świata" odc. 11 ONLINE ZA DARMO w internecie na ipla.tv >>>

"To nie koniec świata" odcinek 11 - streszczenie, co się wydarzy?

 

Irmina (Dorota Kolak) radzi Ance (Karolina Gorczyca), by nie rezygnowała z miłości. Przekonana przez nią Szostakowska jedzie do Warszawy i spotyka się z Pawłem (Krystian Wieczorek). Oboje spędzają dość burzliwy wieczór w jednym z klubów. Dziewczyna mówi Anuszkiewiczowi, że go kocha następnie wraca na Podlasie.

Paweł zatrzymuje się na kilka dni u ojca (Jerzy Schejbal), który wybiera się z Zoją (Joanna Orleańska) do ciepłych krajów. Zaczyna nową pracę. Razem z Kamilą (Ada Fijał) spotyka się z ich pierwszym klientem, piłkarzem Damianem.

Tymczasem Nora (Ewa Konstancja Bułhak) odkrywa, że Sasza (Paweł Ferens) nie jest tak niewinny, jak uważali. Rosjanin sprzedaje Darkowi (Eryk Lubos) swoje auto. Okazuje się, że samochodu szuka policja. Pracownicy CBŚ znajdują wewnątrz pojazdu dowody na handel narkotykami. Mechanik zostaje aresztowany.

W pensjonacie rodziców Uli (Magdalena Lamparska) zjawia się Mirella. Kobieta, która załatwiła Stanisławowi (Marek Frąckowiak) wyjazd do sanatorium oświadcza Halinie (Dorota Pomykała), że mąż już do niej nie wróci i że zamierza się rozwieść. Matka Uli rzuca się na nią z pięściami.

"To nie koniec świata" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: