SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "To nie koniec świata" odcinek 1 online za darmo w internecie na ipla.tv

"To nie koniec świata" odcinek 1 online za darmo w internecie na ipla.tv

09.09.2013, godz. 06:50
To nie koniec świata. Paweł (Krystian Wieczorek)
foto:

"To nie koniec świata" online odcinek 1 nowego serialu telewizji Polsat za darmo w internecie na ipla.tv. "To nie koniec świata" odc. 1 w Polsacie w niedzielę, 8.09.2013, o godz. 22.00. Jeszcze przed premierą w telewizji "To nie koniec świata" odc. 1 online za darmo na ipla.tv - oto link:

"To nie koniec świata" odc. 1 ONLINE ZA DARMO w internecie na IPLA.tv >>>

"To nie koniec świata" odcinek 1 - streszczenie, co się wydarzy?

Paweł Anuszkiewicz (Krystian Wieczorek), młody menadżer sportowy, ma podpisać kontrakt z piłkarzem, Igorem. Zamiast dbać o zysk klienta, działa na korzyść własnej firmy. Kiedy media nagłaśniają sprawę, mężczyzna traci kontrakt, pracę, a razem z nią luksusowe mieszkanie służbowe. Paweł, zaskoczony takim obrotem spraw, wyjeżdża do Białej Podlaskiej, by sprzedać znajdujący się tam dom, zapisany mu w spadku przez dziadka. Ma nadzieję, że szybko zdobędzie pieniądze. Po dotarciu na miejsce napotyka niespodziewane problemy.

Okazuje się, że odziedziczona nieruchomość ma współwłaścicielkę. Jest nią młoda rehabilitantka i trenerka piłkarzy-juniorów, Anna Szostakowska (Karolina Gorczyca), która mieszka z ojcem, Kazimierzem (Artur Dziurman). Niedawno, nie chcąc brać ślubu z rozsądku, kobieta uciekła sprzed ołtarza niejakiemu Januszowi (Piotr Jankowski). Paweł spotyka ją w pensjonacie Haliny (Dorota Pomykała) i Stanisława (Marek Frąckowiak). Małżeństwo ma córkę, Urszulę, która jest przyjaciółką Anny i chwilowo ją ukrywa.

"To nie koniec świata" ONLINE - wszystkie odcinki ZA DARMO w INTERNECIE >>>

autor: opr. Natalia Molcan zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: