SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie To nie koniec świata 2 sezon. Paweł ukrywa przed Anką zdradę. Czy Anka dowie się o niewierności Pawła?

To nie koniec świata 2 sezon. Paweł ukrywa przed Anką zdradę. Czy Anka dowie się o niewierności Pawła?

28.03.2014, godz. 07:30
To nie koniec świata 2 sezon odc. 17. Paweł (Krystian Wieczorek), Anka (Karolina Gorczyca), Kamila (Ada Fijał)
To nie koniec świata 2 sezon odc. 17. Paweł (Krystian Wieczorek), Anka (Karolina Gorczyca), Kamila (Ada Fijał) foto: Aktiv Media

Zdrada Pawła (Krystian Wieczorek) z serialu "To nie koniec świata" oznacza koniec jego związku z Anką (Karolina Gorczyca). Czy Paweł przyzna się ukochanej, że spędził noc z Kamilą (Ada Fijał). W 18 odcinku 2 sezonu "To nie koniec świata" Anukszkiewicz udaje, że nic się nie stało. Zabiera Ankę na uroczystą galę z okazji wręczenia nagrody dla menadżera sportowego roku. Anka staje oko w oko z Moniką (Klaudia Halejcio) i Olgą Wilk (Katarzyna Zielińska), które ostrzą sobie pazurki na Pawła.

"To nie koniec świata" 2 sezon odcinek 18 (odc. 5) - czwartek, 3.04.2014, o godz. 22 w Polsacie

Anka i Paweł z "To nie koniec świata" kochają się i na pozór są ze sobą szczęśliwi, jednak ich związek nie jest stabilny, bo na drodze ich miłości stoją piękne kobiety, które krążą wokół Pawła oraz jeden facet...  Adam Tenczyński (Piotr Stramowski), przystojny lekarz, który pomógł Ance dojść do siebie po wypadku nie może o niej zapomnieć. Pokusa romansu jest silna, ale jak do tej pory to Paweł jest tym niewiernym...

Przeczytaj: To nie koniec świata 2 sezon. Ulka zerwie zaręczyny, bo Darek ją okłamuje. Czy Blanka jest córką Darka?

W 18 odcinku "To nie koniec świata" namiętna noc w ramionach Kamili wciąż pozostaje tajemnicą Pawła, lecz kłamstwo ma krótkie nogi. Anka na razie nie przeczuwa, że jej ukochany ją zdradził, ale to dopiero cisza przed burzą. Zakochani wybierają się razem na uroczystą galę, pdoczas której Paweł otrzymuje nagrodę dla najlepszego agenta sportowego roku.

Na uroczystym bankiecie Anka poznaje szefa Pawła (Aleksander Mikołajczak) oraz kolejny raz spotyka Monikę. Staje też twarzą w twarz z Olgą Wilk, seksowną dziennikarką, która kusi Adama Tenczyńskiego, a teraz zwróciła także uwagę na Pawła.

Zobacz: To nie koniec świata 2 sezon. Paweł zdradza Ankę z Kamilą - zdjęcia

Anka robi się zazdrosna o Monikę, Olgę i z niepokojem patrzy jak kobiety pożerają wzrokiem jej mężczyznę. Przy okazji dowiaduje się jak wspaniałą parę w pracy Paweł tworzy ze swoją śliczną asystentką. Szostakowska dochodzi do wniosku, że będzie musiała bardziej zwracać uwagę na to z kim Paweł spędza służbowe wieczory.

Po ogłoszeniu wyników plebiscytu dochodzi do utarczki słownej między Anką a Olgą. Dziennikarka nie szczędzi Ance złośliwości, ale ukochana Pawła nie pozostaje jej dłużna. Kobieta dowiaduje się też, że dzięki Adamowi Tenczyńskiemu została zaproszona na rozmowę w sprawie pracy dziennikarki sportowej w telewizji.

Paweł ma przeczucie, że nowa praca Anki oddali ich od siebie... Czy związek Anki i Pawła przetrwa? O tym widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach nowego 2 sezonu "To nie koniec świata".

Chcesz wiedzieć więcej o serialu ''To nie koniec świata''? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: