SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "To nie koniec świata" 2 sezon. Czy Anka umrze po wypadku? Nowe odcinki "To nie koniec świata" od marca 2014

"To nie koniec świata" 2 sezon. Czy Anka umrze po wypadku? Nowe odcinki "To nie koniec świata" od marca 2014

02.12.2013, godz. 07:23
To nie koniec świata odcinek 13. Anka (Karolina Gorczyca)
To nie koniec świata odcinek 13. Anka (Karolina Gorczyca) foto: Aktiv Media/ ipla.tv

Wypadek Anki (Karolina Gorczyca) z "To nie koniec świata" w ostatnim odcinku serialu wygląda bardzo groźnie. Ania, która razem z Pawłem (Krystian Wieczorek) w deszczu wraca nocą do domu,  zostaje potrącona przez samochód na leśnej drodze. Czy Anka z "To nie koniec świata" umrze? Już wiadomo, że będzie 2 sezon "To nie koniec świata", w którym nie może zabraknąć głównej bohaterki serialu. Co będzie z Anią w 2 serii "To nie koniec świata"?

Kiedy będzie 2 sezon "To nie koniec świata"?

Dramatyczny finał serialu "To nie koniec świata" pozostawia widzów bez odpowiedzi na pytanie czy Anka przeżyje wypadek? Kiedy na oczach Pawła samochód z ogromną siłą uderza w stojącą na drodze Anię wydaje się, że Szostakowska nie wyjdzie z tego cało. Paweł nie może nic zrobić, żeby uratować ukochaną. Kiedy widzi Anię leżącą bezwładnie w kałuży wydaje z siebie krzyk rozpaczy...

Przeczytaj: ''To nie koniec świata''. Kazimierz i Irmina razem w finale "To nie koniec świata"

Czy wyadek Anki oznacza, że główna bohaterka "To nie koniec świata" umrze i nie zobaczymy jej w 2 sezonie serialu? Na imprezie z okazji zakończenia zdjęć do "To nie koniec świata" Nina Terentiew, szefowa programowa Polsatu, zapewniła, że serial powróci na antenę wiosną 2014 roku. Na razie jednak nie wiadomo jak scenarzyści pokierują losami Anki i Pawła.

Patrz: Będzie 2 sezon "To nie koniec świata"

Mało jednak prawdopodobne, że w 2 sezonie "To nie koniec świata" widzowie zobaczą śmierć Anki. Niewykluczone, że po wypadku Szostakowska będzie walczyć o życie, ale to już zależy od scenarzystów.

Jedno jest pewne - 2 seria "To nie koniec świata" zapowiada się emocjonująco. Fani serialu na pewno w napięciu będą oczekiwać na nowe odcinki serialu, w których poznają dalsze losy Anki i Pawła.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: