SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NAD ROZLEWISKIEM ostatni odcinek 13. MAŁGOSIA ma KRWIAKA MÓZGU, ale na szczęście nie UMIERA - ZDJĘCIA

NAD ROZLEWISKIEM ostatni odcinek 13. MAŁGOSIA ma KRWIAKA MÓZGU, ale na szczęście nie UMIERA - ZDJĘCIA

24.02.2013, godz. 18:25
NAD ROZLEWISKIEM ostatni odcinek 13. Małgosia (Joanna Brodzik)
NAD ROZLEWISKIEM ostatni odcinek 13. Małgosia (Joanna Brodzik) foto: Nad rozlewiskiem Facebook/TVP

NAD ROZLEWISKIEM ostatni odcinek 13 w niedzielę, 24.02.2013, o godz. 20.20 w TVP1. Tragiczne wydarzenia podczas ślubu Basi (Małgorzata Braunek) i Tomasza (Jerzy Schejbal) oraz Ewy Stern (Maria Pakulnis) i Piernackiego (Wojciech Droszczyński) w ostatnim odcinku NAD ROZLEWISKIEM. W czasie uroczystości Małgosia (Joanna Brodzik) z NAD ROZLEWISKIEM nagle mdleje. Karetka zabiera Małgosię do szpitala. Okazuje się, że Małgosia ma krwiaka mózgu. Konieczna jest natychmiastowa operacja. Małgosia omal nie umiera...

RANCZO 7 SEZON nowe odcinki. Agentka MONIKA KUSI KUSEGO. Emilia KOMARNICKA w RANCZU - ZDJĘCIA >>>

Jak się skończy NAD ROZLEWISKIEM?

NAD ROZLEWISKIEM ostatni odcinek 13 kończy się bardzo dramatycznie, a radośc dwóch par nowożeńców, którzy biorą podwójny ślub na Mostku Zakochanych i ich gości psuje walka o życie Małgosi Jantar.

Podczas ślubu Basi i Tomasza oraz Ewy Stern i Piernackiego, kiedy urzędnik (Robert Janowski) ogłasza narzeczonych mężem i żonę, Małgosia nagle traci przytomność. Krzyk przerażonej Kasi (Agnieszka Mandat) rozlega się niemal po całym lesie.

Małgosia trafia do szpitala, gdzie przechodzi operację. Na szczęście wszystko kończy się szczęśliwie. Po kilku tygodniach przychodzi na Mostek Zakochanych gdzie wspomina tamte dramatyczne wydarzenia.

NAD ROZLEWISKIEM - więcej o serialu >>>


"Po moim wyjściu ze szpitala wzięliśmy ślub z Konradem. To Konrad nalegał. Miałam w mózgu krwiaka wielkości mandarynki. No ale udało się. Jak to się mówi - uciekłam grabarzowi spod łopaty. Tyle, że wesela nie było. Plan jest taki, że kiedy już na dobre wrócę do żywych wyprawiny wspólne, potrójne wesele. Może na przyszłe lato."

A co z pozostałymi bohaterami NAD ROZLEWISKIEM i z budową drogi, przez którą pensjonat Małgosi i dom Pauli (Anna Czartoryska) i Sławka (Krystian Wieczorek) miały zostać zburzone?

Marysia (Olga Frycz) na stałe zamieszkała z Krzysztofem (Mateusz Janicki). Paula z dziećmi wyjechała do Sławka do Kanady. Maciej (Maciej Wierzbicki) z Mirką (Sylwia Arnesen) wyjechali do Warszawy i ślad po nich zaginął. Orest (Piotr Polak) z Elwirą (Joanna Drozda) zostali w młynie, gdzie planują otworzyć akademię fryzjerstwa i klinikę paznokcia. Basia napisała książkę z dedykacją dla Tomasza, Kasi i wszystkich ludzi z rozlewiska.

Pensjonat Małgosi ocalał. Budowa autostrady została wstrzymana, bo chiński wykonawca nawalił.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NAD ROZLEWISKIEM? Polub nas na FACEBOOKU!

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: