SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na Wspólnej: Zuza ma HIV i chce mieć dziecko

Na Wspólnej: Zuza ma HIV i chce mieć dziecko

25.03.2012, godz. 19:56
Na Wspólnej - Małgorzata Socha
foto: AKPA

W życiu Zuzy granej przez Małgorzatę Sochę (32 l.) szykują się spore zmiany. Razem ze swoim mężem Kamilem (Kazimierz Mazur, 28 l.) zacznie poważnie zastanawiać się nad powiększeniem rodziny. Problem w tym, że jest nosicielką wirusa HIV.

Zuza w skrytości ducha od dawna marzyła o dziecku. Nie miała jednak odwagi zajść w ciążę. Ale przypadek sprawi, że razem z Kamilem zaczną o tym myśleć poważniej. Młodzi Hofferowie dowiedzą się, że przy Wspólnej jest atrakcyjne mieszkanie do sprzedania. Zdecydują się je kupić i urządzić w nim pokoik dla dziecka.

Nagła decyzja Zuzy i Kamila przerazi Romana (Waldemar Obłoza, 53 l.). Gdy ten usłyszy, że młodzi rozpoczynają starania o dziecko, w pierwszej chwili przeżyje szok. Stwierdzi, że nie powinni się na to decydować, bo przecież Zuza może zarazić noworodka podczas porodu.

Po krótkiej chwili namysłu będzie się jednak cieszył razem z synową i synem. Czy dziecko urodzi się zdrowe, a ciąża nie będzie zagrożona? I czy na pewno wszystko ułoży się po myśli młodego małżeństwa?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: