SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA WSPÓLNEJ. Rewolucja u Ziębów. Magda GESSLER w barze Ziębów NA WSPÓLNEJ - ZDJĘCIA

NA WSPÓLNEJ. Rewolucja u Ziębów. Magda GESSLER w barze Ziębów NA WSPÓLNEJ - ZDJĘCIA

20.04.2013, godz. 09:24
NA WSPÓLNEJ. Magda Gessler
NA WSPÓLNEJ. Magda Gessler foto:

Gdzie jej nie było? Była w Toruniu, Poznaniu, Szczawnicy... Magda Gessler (60 l.) odwiedziła już pół Polski, by czynić rewolucję w kuchni i w życiu pracowników restauracji. Ale jej wciąż mało. Teraz pojawi się w NA WSPÓLNEJ. Co będzie tam robić? O, z pewnością nie będzie grać!

ŚMIERĆ MAGDY z NA WSPÓLNEJ. Dramat Igora. MAGDA ZGINIE w tajemniczych okolicznościach - ZDJĘCIA >>>

To miała być tajemnica, ale się wydało. Magda Gessler, gwiazda "Kuchennych rewolucji", zgodziła się przybyć na plan serialu "Na Wspólnej". Myli się ten, kto myśli, że pani Magda nagle zapragnęła być aktorką. O nie! Ona jest sobą!

Będzie Magdą Gessler, która ostro zabierze się do pracy. Czyli talerze, noże, patelnie, ostry język.... wszystko pójdzie w ruch. Jak dowiedział się "Super Express", gdy ekipa usłyszała, kto stawi się na planie filmowym, niektórzy struchleli.

NA WSPÓLNEJ - więcej o serialu >>>


Magda znana jest bowiem z temperamentu, szczerości, otwartości, wiedzy kulinarnej... Tym razem "pod nóż" restauratorki pójdzie bar Marii (Bożena Dykiel, 65 l.) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz, 64 l.) Ziębów! Ale rewolucja w kuchni to jedno...

Jak zdradza osoba z produkcji, Włodek coraz częściej i chętniej spoglądać będzie w stronę Magdy. Czy stanie się rzecz prawie niemożliwa i Włodek zamieni temperamentną Marię na ognistą Magdę? Tego dowiemy się jesienią.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu NA WSPÓLNEJ? Polub nas na FACEBOOKU!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: