SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na Wspólnej" online odcinek 1860 na tvnplayer.pl za darmo dostępny w internecie

"Na Wspólnej" online odcinek 1860 na tvnplayer.pl za darmo dostępny w internecie

30.01.2014, godz. 20:10
Na Wspólnej 1860 Ola (Marta Wierzbicka) Danuta (Lucyna Malec)
Ola (Marta Wierzbicka) trafia do szpitala! Rodzice (Lucyna Malec i Grzegorz Grzyl) są pewni, że córka czuje się źle za sprawą narkotyków. Gosia (Anna Kerth), sądzi, że torsje i zawroty głowy to objawy ciąży. Kto ma racje? W 1860 odcinku serialu ''Na Wspólnej'' okazuje się, że Ola Zimińska jest ofiarą niepokojącej epidemii. W całym kraju odnotowano wiele podobnych objawów. W ''Na Wspólnej'' córka Zimińskich nie chciała jechać do szpitala. Na miejscu jednak okazuje się, że sprawa jest bardzo poważna. foto:

"Na Wspólnej" odcinek 1860 online za darmo na tvnplayer.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odc. 1860 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 3.02.2014 o godz. 20.05 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 1860 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 1860 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i tvnplayer.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 1860 online za darmo na tvnplayer.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 1860 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 1860 - streszczenie, co się wydarzy?

 

Zimińscy martwią się o Olę – dziewczyna od rana ma potworny ból żołądka i torsje. Zawożą córkę do szpitala. Dziewczyna jest ledwie przytomna! Kinga jest totalnie rozczarowana swoją nową pracą. Zastanawia się nad rezygnacją. Przecież kursantki traktują zajęcia z Brzozowską jako przymus – warunek, by utrzymać się na zasiłku! Tylko Edyta po zajęciach prosi Kingę, żeby się nie poddawała... Betty jest przybita po kłótni z Nicole. Honorata radzi jej, żeby odwiedziła córkę i załagodziła sytuację. Mimo, że Nicole tego nie chce, Betty zjawia się u córki z prezentem – nowoczesnym wózkiem. Wściekła Nicole nie wytrzymuje – wykrzykuje matce cały żal jaki ma do niej od dzieciństwa…

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: