SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''Na Wspólnej''. Ola jest w ciąży? Co się stało z Olką? Czy znów bierze narkotyki?

''Na Wspólnej''. Ola jest w ciąży? Co się stało z Olką? Czy znów bierze narkotyki?

03.02.2014, godz. 08:08
Na Wspólnej 1860 Ola (Marta Wierzbicka) Danuta (Lucyna Malec)
Ola (Marta Wierzbicka) trafia do szpitala! Rodzice (Lucyna Malec i Grzegorz Grzyl) są pewni, że córka czuje się źle za sprawą narkotyków. Gosia (Anna Kerth), sądzi, że torsje i zawroty głowy to objawy ciąży. Kto ma racje? W 1860 odcinku serialu ''Na Wspólnej'' okazuje się, że Ola Zimińska jest ofiarą niepokojącej epidemii. W całym kraju odnotowano wiele podobnych objawów. W ''Na Wspólnej'' córka Zimińskich nie chciała jechać do szpitala. Na miejscu jednak okazuje się, że sprawa jest bardzo poważna. foto:

Ola (Marta Wierzbicka) trafia do szpitala! Rodzice (Lucyna Malec i Grzegorz Grzyl) są pewni, że córka czuje się źle za sprawą narkotyków. Gosia (Anna Kerth), sądzi, że torsje i zawroty głowy to objawy ciąży. Kto ma racje? Czy Ola z "Na Wspólnej" jest  ciąży? W 1860 odcinku serialu ''Na Wspólnej'' okazuje się, że Ola Zimińska jest ofiarą niepokojącej epidemii. W całym kraju odnotowano wiele podobnych objawów. Córka Zimińskich nie chce jechać do szpitala. Na miejscu jednak okazuje się, że sprawa jest bardzo poważna.

"Na Wspólnej" odcinek 1860- poniedziałek 03.02.2013, o godz. 20.05 w TVN

Zawroty głowy, wymioty, złe samopoczucie. Pewnego ranka Ola Zimińska buzi się z niepokojącymi objawami. Rodzice są zmartwienii. Czy Ola znów wplątała się w narkotykowe towarzystwo?

Zobacz: ''Na Wspólnej''. Marta z Na Wspólnej wychodzi za mąż? Joanna Jabłczyńska w sukni ślubnej

Rodzice początkowo są źli na córę. Są przekonani, że jej stan zdrowia to skutek przedawkowania narkotyków. Siostra chorej dziewczyny natomiast podejrzewa, że to objawy ciąży.

Sprawa okazuje się bardzo poważna, kiedy okazuje się, że Ola jest jedną z wielu osób w kraju z takimi objawami.

W 1860 odcinku ''Na Wspólnej'' Danuta idąc do pracy spotyka przed szkołą uczennicę, która zwalnia się ze szkoły z powodu torsji i zawrotów głowy. Niedługo później w telewizji będą przestrzegać przed objawami niepokojącego zatrucia. Lekarze będą ostrzegać przed odwodnieniem i prosić osoby o zgłaszanie się do lekarzy. Danuta i Marek przewożą słabą córkę do szpitala.

Przeczytaj: ''Na Wspólnej''. Dominik bity przez chłopaka siostry. Czy Renata i Sławek uratują Dominika?

Na miejscu okazuje się, że Ola jest jedną z ofiar strasznego zatrucia. Na szczęście dziewczyna poczuła się lepiej. Przekonana o tym, że następnego dnia wróci do domu dowiaduje się, że zatrucie ma tragiczne skutki. W jednym z warszawskich szpitali zmarł pacjent. Stan zdrowia wielu osób jest ciężki.

Czy Ola opuści szpital? Czy jej życie będzie zagrożone?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: