SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na Wspólnej: Marta ZEMDLAŁA gdy UMARŁ Janusz. Co wtedy ZOBACZYŁA ZDJĘCIA

Na Wspólnej: Marta ZEMDLAŁA gdy UMARŁ Janusz. Co wtedy ZOBACZYŁA ZDJĘCIA

31.05.2012, godz. 10:26
Na Wspólnej
foto: TVN

W 1617. odcinku "Na Wspólnej" umarł Janusz. Gdy lekarka przekazała Marcie tę tragiczną wiadomość, dziewczyna zemdlała. W tym momencie widzowie zobaczyli ostatnie wspomnienie Marty, w którym razem z ukochanym rozkoszowała się lotem szybowcem.

Wczoraj w 1617. odcinku „Na Wspólnej” Marta (Joanna Jabłczyńska) dowiedziała się, że Janusz (Radosław Pazura) zmarł na stole operacyjnym. Ta wiadomość tak nią wstrząsnęła, że dziewczyna zemdlała. I właśnie wtedy przeniosła się do wspomnień, w których narzeczony zabrał ją na jej pierwszy lot szybowcem.

Przeczytaj koniecznie: Na Wspólnej: Śmierć Janusza. Historia miłości Marty i Janusza ZDJĘCIA

We wspomnieniach Marty, para była bardzo szczęśliwa. Narzeczeni rozkoszowali się wspólnie spędzaną chwilą, pełną spokoju a zarazem ekscytacją po podniebnych wrażeniach. Marta gładziła włosy ukochanego, który był gotowy zabrać ukochaną do gwiazd.

Patrz też: NA WSPÓLNEJ: Gajewski UMRZE. Odda SERCE nowemu UKOCHANEMU Marty

Jednak to jak i wiele innych wspólnie spędzonych chwil będą żywe tylko w pamięci Marty. Dziewczyna już nigdy nie przytuli się do ukochanego i nie usłyszy jego głosu. Śmierć stanęła na drodze do ich szczęścia i odebrała Marcie ukochanego.

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: