SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na Wspólnej. Basia traci syna. Kubuś ma dosyć matki, chce zamieszkać z Andrzejem

Na Wspólnej. Basia traci syna. Kubuś ma dosyć matki, chce zamieszkać z Andrzejem

11.06.2013, godz. 07:30
Na Wspólnej odc. 1776. Basia (Grażyna Wolszczak), Andrzej (Tomasz Schimscheiner), Daniel (Michał Tomala)
Na Wspólnej odc. 1776. Basia (Grażyna Wolszczak), Andrzej (Tomasz Schimscheiner), Daniel (Michał Tomala) foto: TVN/X-NEWS

Na Wspólnej odc. 1779, czyli ostatni odcinek przed wakacjami 2013 w czwartek, 13.06.2013, o godz. 20:05 w TVN. Nowe odcinki Na Wspólnej jesienią od 2.09.2013. Co wydarzy się w 1778 odcinku Na Wspólnej? Kubuś (Kacper Łukasiewicz) ma żal do Basi (Grażyna Wolszczak) o to, że Andrzej (Tomasz Schimscheiner) wyprowadził się z domu. Kiedy Brzozowski przychodzi zabrać Kubę na zawody, chłopiec wyznaje, że chce zamieszkać z ojcem. Basia z Na Wspólnej straci syna?

Odkąd Andrzej (Tomasz Schimscheiner) wyznał Basi (Grażyna Wolszczak), że jednak chciałby się z nią rozwieść w rodzinie Brzozowskich nie dzieje się najlepiej. W 1776 odcinku Na Wspólnej Daniel (Michał Tomala) podsłuchuje rozmowę rodziców i dowiaduje się, że Kubuś (Kacper Łukasiewicz) nie jest jego rodzonym bratem. Wkrótce Basia spotyka się z Weroniką (Renata Dancewicz). Prosi przyjaciółkę o pomoc. Okazuje się, że Brzozowska zamierza zemścić się na Andrzeju, dlatego gotowa jest na rozwód z orzeczeniem o winie męża.

>>> Afera w Na Wspólnej. Marta Wierzbicka bije się w piersi: Na Wspólnej nie jest tandetną telenowelą

Przez rozstanie Basi i Andrzeja najbardziej cierpi Kubuś, który nie może pogodzić się z rozstaniem rodziców. Daniel próbuje przekonać brata, że ojciec nadal będzie obecny w jego życiu. Kiedy Andrzej przychodzi zabrać Kubę na zawody, chłopiec jest bardzo szczęśliwy. Chwilę później Kuba pyta tatę, czy może z nim zamieszkać! Po powrocie do domu syn Brzozowskich nie ukrywa, że obwinia matką za wyprowadzkę ojca...

>>> Na Wspólnej - więcej o serialu

Basia straci syna? Czy Kubuś zamieszka z Andrzejem? Czy Jagoda (Magdalena Różańska) przypadnie do gustu Kubusiowi? Czy wyjdzie na to, że kochanka zabrała Basi nie tylko męża, ale również dziecko?

Nowe odcinki Na Wspólnej jesienią od 2.09.2013.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Na Wspólnej? Polub nas na Facebooku!

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: