SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA KRAWĘDZI ONLINE odcinek 11 ZA DARMO w internecie dostępny na IPLA TV

NA KRAWĘDZI ONLINE odcinek 11 ZA DARMO w internecie dostępny na IPLA TV

03.05.2013, godz. 06:50
NA KRAWĘDZI odc. 11. Andrzej Czyż (Przemysław Sadowski)
NA KRAWĘDZI odc. 11. Andrzej Czyż (Przemysław Sadowski) foto: IPLA TV Facebook

NA KRAWĘDZI odc. 11 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie od czwartku, 2.05.2013. NA KRAWĘDZI odcinek 11 w telewizji Polsat w czwartek, 9.05.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji NA KRAWĘDZI odc. 11 będzie można obejrzeć ONLINE ZA DARMO na IPLA.TV. NA KRAWĘDZI ONLINE odc. 11 ZA DARMO w internecie - oto LINK:

NA KRAWĘDZI odc. 11 ONLINE ZA DARMO będzie dostępny w internecie na IPLA TV >>>

NA KRAWĘDZI odc. 11 - co się wydarzy?

Niemczyk nie zjawia się na spotkaniu z Martą. Niebawem policja odnajduje jego samochód. Sajno prosi Tomka o pomoc w odnalezieniu mecenasa. Z kolei Karski przekazuje jej, że Niemczyk zabezpieczył się na wypadek swojego nagłego zniknięcia. Wówczas na jaw mają wyjść wszelkie informacje o okolicznościach gwałtu na niej.

Tymczasem Andrzej natrafia w domu mecenasa na otwarty sejf. Po wyjściu z budynku zostaje postrzelony. W ostatniej chwili z pomocą koledze przychodzi Tomek. Podczas rozmowy w karetce jeden z policjantów pokazuje im łuski z broni, z której oddano strzały oraz pewną rzecz znalezioną na miejscu zdarzenia. Kamiński oddaje dowody do laboratorium. Gdy otrzymuje wyniki badań DNA, postanawia porównać je z tymi Anki.

Podejrzewa, że prawdziwym ojcem córki Marty może być mężczyzna, która strzelał do Andrzeja, a wcześniej zabił dwie podopieczne fundacji La Liberta.

NA KRAWĘDZI ONLINE - wszystkie ODCINKI ZA DARMO w internecie >>>

autor: opr. Natalia Molcan zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: