SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA KRAWĘDZI ONLINE odcinek 1 ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV

NA KRAWĘDZI ONLINE odcinek 1 ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV

01.03.2013, godz. 07:10
NA KRAWĘDZI - nowy serial w Polsacie
foto: AKPA/Polsat

NA KRAWĘDZI odc. 1 ONLINE ZA DARMO jest dostępny w internecie już w czwartek 21.02.2013 wieczorem. NA KRAWĘDZI odcinek 1 w telewizji Polsat w czwartek, 28.02.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji NA KRAWĘDZI odc. 1 można obejrzeć ONLINE ZA DARMO na IPLA.TV. NA KRAWĘDZI ONLINE odc. 1 ZA DARMO w internecie - oto LINK:

NA KRAWĘDZI odc. 1 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV. Kliknij i oglądaj bezpłatnie >>>

NA KRAWĘDZI odc. 1 - co się wydarzy?
Na terenie posiadłości Marty (Urszula Grabowska) odkryto ciało zamordowanej dziewczyny, jednej z podopiecznych fundacji La Liberta. Policja rozpoczyna śledztwo. Tomasz (Marek Bukowski), szef grupy specjalnej, odkrywa, że równolegle toczy się dochodzenie w sprawie Marty.

Jak się okazuje, zostało wszczęte na zlecenie Wolańskiego (Krzysztof Pieczyński), rządowego doradcy, a przed laty posterunkowego w rodzinnej miejscowości Sajno. Gdy działania policji nie przynoszą konkretnych efektów, Marta postanawia sama wyjaśnić sprawę morderstwa dziewczyny, której pomagała jej fundacja. Prosi swoją podopieczną Bayo (Aleksandra Szwed), by złożyła zeznania na prokuraturze. Ta jednak boi się cokolwiek powiedzieć.

Równolegle Marta realizuje swój plan, z którym przyjechała do Polski. Kupuje kolorowe czasopismo dla kobiet, przebijając ofertę Wolańskiego. Biznesmen wpada we wściekłość i zleca Protasowi (Łukasz Simlat) rozpracowanie Sajno oraz znalezienie lub spreparowania obciążających ją dowodów.

Tymczasem Marta przekazuje Tamarze (Maja Hirsch), policjantce z grupy Tomasza, nazwiska swoich prześladowców i prosi o zebranie informacji na ich temat. Tamara jest przerażona, gdyż na liście znajdują się wpływowi urzędnicy państwowi.

Wkrótce Sajno odnajduje Karskiego (Mirosław Baka), swojego byłego adwokata. Mężczyzna ma problemy z alkoholem. Zgadza się jednak wystąpić w roli posłańca i jedzie na spotkanie z Wolańskim. Przekazuje mu akta sprawy Marty. Zdemaskowany biznesmen dostaje ataku serca. Ze szpitalnego łóżka dzwoni do Protasa, zlecając mu zlikwidowanie Sajno.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: