SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie NA KRAWĘDZI ONLINE odc. 7 ZA DARMO w internecie na IPLA TV

NA KRAWĘDZI ONLINE odc. 7 ZA DARMO w internecie na IPLA TV

11.04.2013, godz. 21:01
NA KRAWĘDZI odc. 7. Marta Sajno (Urszula Grabowska)
NA KRAWĘDZI odc. 7. Marta Sajno (Urszula Grabowska) foto: ipla.tv

NA KRAWĘDZI odc. 7 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie już w czwartek 4.04.2013 wieczorem. NA KRAWĘDZI odcinek 7 w telewizji Polsat w czwartek, 11.04.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji NA KRAWĘDZI odc. 7 można obejrzeć ONLINE ZA DARMO na IPLA.TV. NA KRAWĘDZI ONLINE odc. 7 ZA DARMO w internecie - oto LINK:

NA KRAWĘDZI odc. 7 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

NA KRAWĘDZI odc. 7 - co się wydarzyło?
Niemczyk (Mariusz Bonaszewski) dowiaduje się od Protasa (Łukasz Simlat), że Marta 9Urszula Grabowska) sfingowała porwanie swojej córki, by ją chronić. Rozkazuje mu, by jak najszybciej odnalazł dziewczynę. Ten wkrótce trafia na ślad Anki (Maria Niklińska) i Mayera (Robert Koszucki).

Marta próbuje przekonać córkę do wyjazdu za granicę. Ta jednak nie chce zostawiać matki samej. Tomek (Marek Bukowski) znajduje Tamarę (Maja Hirsch) nieprzytomną w swoim mieszkaniu. Okazuje się, że policjantka przedawkowała heroinę.

Sajno odwiedza Zawadę (Krzysztof Stelmaszyk). Informuje go, że wie o zleceniu zabójstwa Sylwii (Joanna Kulig). Sędzia jest załamany. Nieświadomy podsłuchów, opowiada Marcie o Niemczyku, który według niego wydał rozkaz zlikwidowania Sylwii i stoi za porwaniem Anki. Wkrótce próbuje popełnić samobójstwo. Zostaje jednak uratowany i trafia do szpitala. Marta dowiaduje się od niego, że to Niemczyk odpowiadał za tuszowanie śledztwa w sprawie gwałtu na niej.

Jola (Agnieszka Warchulska) odwiedza przebywającą w klinice Tamarę. Wyznaje jej, że jest w ciąży z Tomkiem. On tymczasem spotyka się z Martą na kolacji. Nagle Sajno dostaje wiadomość o porwaniu Anki. Przestępcy żądają miliona euro okupu.

NA KRAWĘDZI ONLINE - wszystkie ODCINKI ZA DARMO w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: