SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie Na krawędzi odcinek 12 za darmo w internecie dostępny na ipla tv

Na krawędzi odcinek 12 za darmo w internecie dostępny na ipla tv

09.05.2013, godz. 22:15
Na krawędzi odc. 12. Prezes Leszczyński (Piotr Fronczewski)
Na krawędzi odc. 12. Prezes Leszczyński (Piotr Fronczewski) foto: ipla.tv

Na krawędzi odc. 12 online za darmo dostępny w internecie od czwartku, 9.05.2013. Na krawędzi odcinek 12 w telewizji Polsat w czwartek, 16.05.2013, o godz. 22.00. Tydzień przed premierą w telewizji Na krawędzi odc. 12 będzie można obejrzeć online za darmo na ipla.tv. Na krawędzi online odc. 12 za darmo w internecie - oto link:

NA KRAWĘDZI odc. 12 ONLINE ZA DARMO będzie dostępny w internecie na IPLA TV >>>

NA KRAWĘDZI odc. 12 - co się wydarzy?

Okazuje się, że Cichy (Jacek Kopczyński), ochroniarz Marty (Urszula Grabowska), był na imprezie, po której ją zgwałcono. To on znalazł ją na brzegu jeziora i zabrał ze sobą. Prokurator Frydrych i starszy aspirant Potocki (Jakub Wieczorek) przesłuchują prezesa Leszczyńskiego (Piotr Fronczewski) w sprawie powiązań jego firmy z zaginionym mecenasem Niemczykiem (Mariusz Bonaszewski). Nie dowiadują się jednak niczego nowego.

Marta odwiedza matkę (Emilia Krakowska) w domu spokojnej starości. Kobieta sprawia wrażenie, że pamięta tylko to, co zdarzyło się do dnia tragedii, która spotkała jej córkę. Tomek (Marek Bukowski) i Andrzej (Przemysław Sadowski) proszą Tamarę (Maja Hirsch) o wyczyszczenie dysku Niemczyka. Zatajają jednak przed nią informacje o danych, które zawiera.

Wkrótce zwolniony przez Kamińskiego technik informuje go, że sprawdził znajdujący się na nośniku plik z jego nazwiskiem. Zastanawia się, skąd mecenas wiedział o ciąży Jolki (Agnieszka Warchulska). Zaskoczony Tomek natychmiast jedzie do żony. Niestety, nie zastaje jej w mieszkaniu. Spędza noc w samochodzie. Rankiem okazuje się, że Jolka nadal nie wróciła do domu.

Marta spotyka się z Beatą (Katarzyna Skrzynecka), pierwszą żoną Zawady. Ta obiecuje przekazać jej pewne ważne dokumenty dotyczące sprawy sprzed lat.

Andrzej i Tomek odwiedzają informatyka pracującego na zlecenie Potockiego. Gdy ten wychodzi, Kamiński infekuje dysk jego komputera wirusem, który zaczyna kasować dane. Cichy informuje Martę, że to Leszczyński kupił jej wydawnictwo. Co więcej, zatrudnił w nim Ankę (Maria Niklińska) ...

NA KRAWĘDZI ONLINE - wszystkie ODCINKI ZA DARMO w internecie >>>

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: