SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie "Na dobre i na złe". Stażystka Ola boi się o życie swojego dziecka

"Na dobre i na złe". Stażystka Ola boi się o życie swojego dziecka

09.10.2013, godz. 20:28
Na dobre i na złe odc. 532. Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 532. Ola (Anna Karczmarczyk) foto: www.nadobre.tvp.pl

Ola (Anna Karczmarczyk) z "Na dobre i na złe" wciąż robi tajemnicę faktu, że jest w ciąży. W 532 odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę, 9.10.2013) młoda stażystka z Leśnej Góry nie chce wziąć udziału w zabiegu w obawie o swoje dziecko. Nikomu z lekarzy nie podaje prawdziwego powodu, ale jest ktoś, kto domyśla się prawdy... Komu Ola Pietrzak wyzna, że za kilka miesięcy zostanie matką?

"Na dobre i na złe" odcinek 532 w środę, 9.10.2013, o godz. 20:40 w TVP2.

Ola (Anna Karczmarczyk), która zaszła w nieplanowaną ciążę, nie powiedziała jeszcze Przemkowi Zapale (Marcin Rogacewicz), że już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Młoda stażystka z Leśnej Góry wciąż szuka momentu, aby wyznać prawdę ukochanemu. Ten jednak nie ma czasu dla dziewczyny. Pochłonięty swoimi sprawami ignoruje wszystkie sygnały Oli.

Przeczytaj koniecznie: "Na dobre i na złe". Agata dla prof. Starzyńskiego rzuca Leśną Górę

W 532 odcinku "Na dobre i na złe" Ola nie chce wziąć udziału w zabiegu w obawie o swoje maleństwo. Nie podaje jednak kolegom prawdziwego powodu. Ruud Van Graaf (Redbad Klijnstra) jako jedyny domyśla się, że dziewczyna spodziewa się dziecka. Mężczyzna radzi stażystce, by porozmawiała z przyszłym ojcem.

Sprawdź też: "Na dobre i na złe". Hana i Piotr wracają z podróży poślubnej. Huczne powitanie w Leśnej Górze - zdjęcia

Ola wyznaje koledze z pracy, że nie ma pojęcia, jak powiedzieć o ciąży mężczyźnie, z którym tak naprawdę niewiele ją łączy. - Był seks, nie było zabezpieczeń, jest dziecko - upraszcza sprawę Ruud, który niedawno również został tatusiem. Czy Ola zbierze się na odwagę?

>>> Co nowego w "Na dobre i na złe" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: